تاریخ ارسال : ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لغو سخنرانی حق‌شناس در دانشگاه آزاد بوشهر کذب است/ برنامه دیروز بدون مجوز قانونی بود

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، در خصوص شایعه لغو سخنرانی محمدجواد حق شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی در دانشگاه آزاد بوشهر گفت: این خبر کذب است و برنامه سخنرانی حق شناس در این دانشگاه که ۱۵ اذرماه جاری به مناسبت روز دانشجو قرار است برگزار شود به قوت خود ادامه دارد.

وی افزود: در تاریخ ۲۹ تیرماه امسال در جلسه هیات نظارت به برگزاری این برنامه در ۱۵ آذر رای داده شد و این برنامه به تصویب رسید و برگه مصوبه رای کمیته نیز موجود است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد بوشهر تصریح کرد: اتفاقی که افتاده و با آن مخالفت شده است برنامه روز گذشته حق شناس در دانشگاه بود که قرار بود به دعوت جامعه اسلامی دانشجویان پیروان ولایت این دانشگاه برگزار شود، که این برنامه بدون مجور بوده و با برپایی آن مخالفت شد.

حسینی افزود: متاسفانه روز گذشته با خبر شدیم در روزی که به مناسبت روز شهادت امام رضا(ع) کشور تعطیل رسمی است و درب دانشگاه بسته است، جامعه اسلامی دانشجویان پیروان ولایت این دانشگاه قرار بوده برنامه ای را با حضور حق شناس برپا کند که طی تماسی که مسئول تشکل ها با من داشت اعلام کردم که این برنامه بدون مجوز قانونی و اجازه هیات نظارت و اطلاع رسانی قبلی است و برنامه برگزار نشود.

وی ادامه داد: ما به تضارب آرا معتقدیم و پایبندیم که افراد با سلایق مختلف و در چهارچوب قانون نظرها و نکات خود را بیان کنند و بحث سر این است که هر جریانی در داخل دانشگاه بخواهد برخلاف قانون و مصوبه کاری صورت دهد برای جلوگیری از ایجاد تنش و و شاعبه باید با مجوز قانونی باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد بوشهر تصریح کرد: این بی اخلاقی سیاسی بعضی افراد را نشان می دهد که لغو برنامه بدون مجوز روز گذشته را به برنامه ۱۵ آذر که به قوت خود ادامه دارد، ربط دادند و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه را متهم کردند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=32158

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.