تاریخ ارسال : ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لیدر شدن «کرباسچی» مجلس را در معرض فساد مالی قرار می‌دهد

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: اینکه امروز می‌بینیم برخی افراد مانند کرباسچی مجددا در عرصه سیاست حضور پیدا کرده‌ و در راس برخی جریان های سیاسی قرار می گیرند، خطر تشکیل یک مجلس دارای فساد مالی را به وجود می آورد.

به گزارش شلمچه نیوز، متین منتظمی دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برگزاری انتخابات در ۷ اسفند، گفت: امروز مردم ما با مشکلات اقتصادی فراوانی روبرو هستند به همین دلیل باید تلاش کنیم نمایندگانی به مجلس وارد شوند که دلسوز ملت باشند و بتوانند چاره‌ای برای رفع مشکلات اقتصادی پیدا کنند.

وی در ادامه با به اشاره به موضوع لیدری کرباسچی در جریان اصلاحات، ادامه داد: خیلی باید مراقب بود جریانی که امتحان خود را پس داده‌ و در پرونده‌ خود فساد اقتصادی و محکومیت‌های قضایی به دلیل مفاسد وجود دارد نتواند نیروهای خود را وارد مجلس کند.

منتظمی تاکید کرد: اینکه امروز می‌بینیم برخی افراد مانند کرباسچی مجددا در عرصه سیاست حضور پیدا کرده‌اند، خطر تشکیل یک مجلس دارای فساد مالی را در میان افکار عمومی ایجاد کرده‌است.

دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خاتمه اظهار داشت: امروز نیاز مردم به مجلسی است که بتواند آنان را از این وضعیت بد اقتصادی بیرون بکشد و با توجه به اتفاقاتی که قبل و بعد برجام رخ داده به نظر می‌رسد ملت دیگر برای رفع مشکلات اقتصادی‌اش امیدی به دولت ندارد به همین دلیل باید مراقب باشیم نمایندگانی که برای مجلس انتخاب می‌کنیم از کسانی نباشند که به‌جای رفع مشکلات اقتصادی مشکل دیگری هم اضافه کنند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11426

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.