تاریخ ارسال : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لیزر یک معالجه مکمل هست/استفاده در جوان سازی صورت

وی با اشاره به اینکه لیزر یک تکنولوژی جدید بوده که امکان سوءاستفاده از آن نیز وجود دارد، اظهار کرد: اولین کسانی که در این خصوص از آنان توسط مردم سؤال شده و در حقیقت مردم در این زمینه مشکلات خود را مطرح می نمایند در حوزه جراحی پلاستیک هست. بنابراین بر همین اساس این کنگره با محوریت لیزر برگزار خواهد گردید.

این فوق تخصص جراحی پلاستیک دنبال کرد: آخرین دستاوردهای علمی در حوزه لیزر و بهره مندی از آن در جوان سازی صورت و مطالب علمی جدید توسط همکاران و اساتید معروف در کنگره جراحی پلاستیک مورد بحث و صحبت قرار خواهد گرفت.

دبیر علمی کنگره جراحی پلاستیک با تاکید بر اینکه لیزر یک مکمل درمانی هست و در حقیقت نقش درمانی صد در صدی برای مریض ها ندارد، اظهار کرد: لیزر معالجه پایانی هر مشکلی نیست ولی در بهبود مریض توان دارد نقش موثری داشته باشد و من جمله شیوه های استفاده از آن برای عمل های زیبایی بوده و برای بهبود جای زخم و آثار تروماهای به جا مانده نیز استفاده می گردد.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود: جراحان پلاستیک و متخصصان پوست در صورت گذراندن دوره های آموزشی من جمله افرادی بوده که توان دارند در این زمینه منبعی برای مراجعه مردم باشند و کارهای لازم برای آنان را در حوزه های متفاوت من جمله جوان سازی صورت و بهبود زخم های دیابتی انجام دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85494

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.