تاریخ ارسال : ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لیست پیشنهادی نمایندگان برای استانداری کردستان صحت ندارد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از سایت اطلاع رسانی نماینده مردم شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی، علی محمد مرادی گفت: درپی انتشار خبر گمانەزنی و ارائە لیست هایی از اسامی برخی افراد در فضای مجازی که به عنوان گزینەهای تصدی استانداری کردستان مطرح هستند، که تمامی این خبرها بی اساس است.

وی با اشاره به نشست محرمانه نمایندگان کردستان با معاون وزیر کشور بیان کرد: در این جلسه نمایندگان مردم دیدگاەهای خود را درباره وضعیت استان و ضرورت انتخاب فردی کاردان، باتجربه و آگاه به امور مطرح کردند تا بتواند بخشی از عقب ماندگیهای کردستان را جبران کند.

وی ارائە لیست مکتوب از سوی نمایندگان به دولت را تکذیب کرد و افزود: البته در این جلسه اسامی مختلفی از افراد توانمند مطرح و در نهایت بەصورت شفاهی ۸ نفره به وزارت کشور پیشنهاد شد.

مرادی با تاکید بر اصل تفکیک قوا، عنوان کرد:  نظر نمایندگان صرفا از سر دلسوزی و مصلحت است و دولت نیز  بهتر است در انتخاب استانداران به نظر کارشناسی نمایندگان توجه کند.

رییس مجمع نمایندگان کردستان، گمانەزنی و لیست های منتشره را ساخته و پرداخته برخی افراد و گروەهای سیاسی  با کمک معدود فعالین فضای مجازی دانست و گفت: با توجه به شرایط استان کردستان از دولت می خواهیم هرچه سریعتر نسبت به معرفی استاندار جدید اقدام کند تا در روند توسعه استان بیش از این شاهد اتلاف وقت نباشیم.
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69369

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.