تاریخ ارسال : ۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

لیست کامل هیأت رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم+ جزییات

اعضای هیات رئیسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس دهم در جلسه امروز این کمیسیون ها انتخاب شدند.

به گزارش شلمچه نیوز، اعضای هیئت رئیسه ۱۲ کمیسیون به جز کمیسیون حقوقی و قضایی که به علت به حدنصاب نرسیدن برگزار نشد، در جلسه عصر امروز مشخص شدند.

**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس: علاءالدین بروجردی

نایب رئیس اول: کمال دهقان

نایب رئیس دوم:حسن بیگی

سخنگو: سیدحسین نقوی

دبیر اول:محمدجواد جمالی‌نوبندگانی

دبیر دوم: سیدمحسن علوی

**کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات

رئیس: غلامرضا تاجگردون

نایب رئیس اول: جهانبخش محبی‌نیا

نایب رئیس دوم: هادی قوامی

سخنگو: محمدمهدی مفتح

دبیر اول: محمد فیضی

دبیر دوم: محسن بیگلری

**کمیسیون اقتصادی

رئیس: محمدرضا پورابراهیمی

نایب رئیس اول: سیدناصر موسوی‌لارگانی

نایب رئیس دوم: سیدفرید موسوی

سخنگو: کاظم دلخوش‌اباتری

دبیر اول: سیدحسن حسینی‌شاهرودی

دبیر دوم: علی اسماعیلی

** کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: علی نوبخت‌حقیقی

نایب رئیس اول: سیدمرتضی خاتمی

نایب رئیس دوم: محمدحسین قربانی

سخنگو: محمدنعیم امینی‌فرد

دبیر اول: یعقوب شیویاری

دبیر دوم: بشیر خالقی

** کمیسیون اجتماعی

رئیس: سلمان خدادادی

نایب رئیس اول: سهیلا جلودارزاده

نایب رئیس دوم: علی رستمیان

سخنگو: جلیل مختار

دبیر اول: ناهید تاج‌الدین

دبیر دوم: روح‌الله صالح‌بابایی

**کمیسیون عمران

رئیس: محمدرضا رضایی

نایب رئیس اول:علی یار محمدی

نایب رئیس دوم:سیدهادی بهادری

سخنگو:صدیف بدری

دبیر اول:حسین نیازآذری

دبیر دوم:شادمهر کاظم زاده

**کمیسیون انرژی

رئیس: فریدون حسن‌وند

نائب اول: حسین امیری خامکانی

نائب دوم: علی ادیانی‌راد

سخنگو: اسدالله قره‌خانی

دبیر اول: کوروش کرم‌پور

دبیر دوم: عبدالحمید خدری

** کمیسیون فرهنگی

رئیس: نصرالله پژمان‌فر

نائب اول: احمد سالک

نائب دوم: جمشی جعفرپور

دبیر اول: علی ابراهیمی

دبیر دوم: فاطمه ذوالقدر

سخنگو: احد آزادیخواه

** کمیسیون شوراها و امور داخلی

رئیس: محمدجواد کولیوند

نایب رئیس اول: پروانه مافی

نایب رئیس دوم: حمیدرضا کاظمی

سخنگو: حسین مقصودی

دبیر اول: اصغر سلیمی

دبیر دوم: سهراب گیلانی

** کمیسیون صنایع و معادن

رئیس:‌عزیز اکبریان

نایب رئیس اول: داریوش اسماعیلی

نایب رئیس دوم: فریدون احمدی

سخنگو: سعید باستانی

دبیر اول: جواد حسینی‌کیا

دبیر دوم: سیده‌حمیده زرآبادی

** کمیسیون آموزش و تحقیقات

رئیس: محمدمهدی زاهدی

نایب رئیس: داوود محمدی (نماینده تهران)

نایب رئیس دوم: محمود نگهبان‌سلامی

سخنگو: میرحمایت میرزاده

دبیر اول: علیرضا سلیمی

دبیر دوم: فاطمه سعیدی

** کمیسیون کشاورزی

رئیس: علی‌محمد شاعری

نایب رئیس اول: جلال محمودزاده

نایب رئیس دوم:نظر افضلی

سخنگو: علی وقف چی

دبیر اول: محمدباقر سعادت

دبیر دوم:علی بختیاری


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19082

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.