تاریخ ارسال : ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ماجرای درخواست غیر قانونی استاندار سمنان از بقایی!

اخیرا محمدرضا خباز استاندار سمنان در باره دادگاهی احمدی نژاد اظهار نظرهایی کرد که شواهد نشان می دهد این گونه اظهارات دولت مردان روحانی از حضور احمدی نژاد در عرصه انتخابات واهمه دارند.

به گزارش شلمچه نیوز، از آنجایی که احمدی نژاد ها پس از انتخابات ۹۲ تا کنون بسیار حساب شده و با برنامه عمل کردند و به نظر می آید در ماه های آینده در مقابل اظهارات دولت یازدهم واکنش های بی پرده ای در انتظار آنان خواهد بود.

مهندس حمید بقایی در واکنش به سخنان خباز در کانال تلگرامی خود نوشت:

سال ۱۳۹۰ بود که استاندار فعلی سمنان که در آن زمان نماینده مجلس  بود در دبیرخانه مناطق آزاد به دیدن من آمد . هدف وی از ملاقات پیگیری اخذ بودجه برای  منطقه ویژه اقتصادی حوزه نمایندگی اش  بود. ایشان از من میخواست دولت به هر شکل ممکن در منطقه مزبور سرمایه گذاری نماید . به ایشان گفتم شما که می دانید قانوقا” این کار امکان پذیر نیست چون مطابق قانون مناطق ویژه مصوب مجلس می بایست سایر بخشها  خصوصا” بخش خصوصی در این مناطق سرمایه گذاری نماید و دولت مجاز به پرداخت بودجه مستقیم نیست. ایشان به بنده گفت آبرویم در خطر است و بزودی انتخابات مجلس برگزار میشود و خواهش میکنم به هر شکل ممکن از جایگاه خود بعنوان معاون رئیس جمهور استفاده کرده و  دولت در منطقه ویژه حوزه انتخاباتی او سرمایه گذاری نماید. به هرحال اصرار از ایشان و توضیح غیر قانونی بودن کار از من . دست آخر  به ایشان گفتم آیا بهتر نبود بجای سال پایانی مجلس از همان ابتدای نمایندگی می آمدید و با کمک یکدیگر سرمایه گذار خصوصی پیدا میکردیم . اما اگر روزی شما هم مسئول اجرایی شدید سعی کنید مطابق قانون از فرصت خدمت به مردم استفاده کنید و خیلی هم به فکر تبلیغات و مطرح شدن نباشید چرا که این با ارزشهای انقلاب کاملا در تضاد است و آبروی انسان هم دست خداست و نه بنده خدا .

مراقب باشیم فرصتها هم چون ابرها میگذرد از فرصت خدمت به خلق خدا برای خود ره توشه بسازیم نه اینکه عمر خود را صرف دروغ بافی علیه دیگران و بدگویی پشت سر آنان نمائیم که در اینصورت بازنده واقعی هستیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22586

برچسب ها:
, , , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.