تاریخ ارسال : ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ماجرای رانندگی دیوانه وار زن جوان و پسر دوچرخه سوار +تصاویر

دوچرخه سوار علی رغم قول دادن برای عدم پخش فیلم آن را در سایت ‌ها پخش کرد ولی کسی طرف او را نگرفت و او ضایع شد.

به گزارش شلمچه نیوز، دوچرخه سواری که در حال دوچرخه سواری در یکی ازجاده‌‌های انگلیس بود، همزمان دوربین کلاهش هم روشن بود. هنگامی که او در حال گذر بود ناگهان ماشینی با چند متر فاصله در مقابل او پیچید و به سمت چپ خیابان در فرعی پیچید.

ضایع شدن دوچرخه سوار

ضایع شدن دوچرخه سوار

دوچرخه سوار که از این حرکت به شدت عصبانی شده بود دنبال او رفت و هنگامی که این خانم ماشین خود را پارک کرد با عصبانیت به او گفت به نظرم شما متوجه نشدید که سر پیچ چه رانندگی خطرناکی داشتید. اما خانم که بسیار آرام بود گفت من شما را دیدم و فاصله بین ما بسیار زیاد بود من حتی راهنما هم زدم. اما دوچرخه سوار او را تهدید کرد که من این صحنه را فیلم برداری کردم و پلاک ماشین شما درفیلم قرار دارد و میتوانم به راحتی آن را پخش کنم پس بهتر است عذرخواهی کنید.

ضایع شدن دوچرخه سوار

ضایع شدن دوچرخه سوار

خانم راننده گفت اگر این اتفاق واقعا افتاده باشد متاسفم، ولی من تا فیلم شما را نبینم به چیزی که شما می‌گویید اعتقادی ندارم. دوچرخه سوار هم گفت حالاکه شما عذرخواهی کردید من شما را می‌بخشم و به محض رسیدن به خانه فیلم را پاک می‌کنم.

اما هنگامی که او به منزل رسید فیلم را در سایت رانندگی دیوانه‌وار قرار داد.

طی چند ساعت این فیلم به یکی از پر مخاطب‌ترین فیلم‌ها تبدیل شد. اما نکته بسیار جالب آن بود که افرادی که زیر این ویدئو پیام داده بودند همگی طرف راننده ماشین را گرفتند. به طوری که یکی از دوچرخه‌سواران حرفه‌ای که این فیلم را مشاهده‌ کرده‌بود، پیامی منتشر کرده‌بود که در آن گفته بود این میزان فاصله خیلی بیشتر از میزانی بود که دوچرخه‌سوار برای عبور نیاز داشت.

باشگاه خبرنگاران

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11791

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.