تاریخ ارسال : ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۲۲ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ماجرای نامه “کروبی” به روحانی چیست؟

ظهور یکباره مهدی کروبی من را به فکر انداخته است که واقع ماجرا چیست.

 به گزارش شلمچه نیوز، مهدی محمدی کارشناس مسائل سیاسی درخصوص نامه مهدی کروبی به حسن روحانی نوشت: ظهور یکباره مهدی کروبی من را به فکر انداخته است که واقع ماجرا چیست. آنها که مهدی کروبی را می شناسند می دانند که از فن کتابت بالکل بی بهره است. مهم تر از این، داستان “نانجیبان” مربوط به بیش از یک ماه قبل است و اینکه حالا به آن واکنش بدهند کمی عجیب است. گذشته از همه اینها، کروبی در حصر است و این یعنی قاعدتا نباید بتواند فعالیت سیاسی و رسانه ای بکند، همچنانکه در تمام این مدت نتوانسته بود. آیا فرد صاحب نفوذی هست که این روزها از حرفی یا حادثه ای خیلی عصبانی شده باشد و کروبی را بتوان “ابزار ابراز خشم” او در نظر گرفت؟

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14600

 • محمد صابر نی ساز ۱۳۹۵-۰۱-۲۴ - ۰۱:۳۵ - پاسخ دادن

  باسمه تعالی
  بعد از عرض سلام و ادب و احترام، پس از خواندن نامه مهدی کروبی به حسن روحانی، طنزی به ذهنم رسید و آن را نوشتم و در وبلاگ منتشر کردم و علاوه بر آن، به برخی خبرگزاری ها نیز ارسال کردم و همچون همیشه هیچ خبرگزاری واکنشی نشان نداد. علاوه بر اینکه بعد از جستجوی “نامه کروبی به حسن روحانی” در گوگل، طنز بنده در صفحه اول گوگل نشان داده میشود، امروز متوجه شدم برخلاف بازدید همیشگی هفت هشت نفره وبلاگ، دیروز وبلاگم بیش از ۱۳۰ بازدید داشته و حدود ۴۰ نظر با آی پی های مختلف نظر داده اند که به لطف دوستان، تقریبا همه فحش بودند. نتیجه جستجوی گوگل و برآشفتن شدید خوانندکان وبلاگ، اثبات کرد که طنز نوشته بنده قوی بوده است.
  آنچه میخواهم اظهار کنم، این بار برخلاف دفعات گذشته، تقاضا برای نشر مطلب وبلاگم نیست، بلکه گلایه است از عدم حمایت “معنوی” نیروهای قوی که علی رغم درخواستشان حمایت نمی شوند و در جنگ نرم همچون سربازان چریکی در کنجی مظلومانه مورد حمله قرار میگیرند. امیدوارم این نظر در رفتار آینده همه ما موثر واقع شود. علی ایحال علاوه بر پست وبلاگ بنده که بسیار جای کار دارد نظرات دوستان منتقد ذیل مطلب نیز بسیار جای کار مطبوعاتی دارد که امیدوارم این فرصت را مغتنم بشمارید.
  والسلام علیکم و رحمه الله
  محمد صابر نی ساز
  بامداد ۲۴ فروردین ۹۵
  لینک مطلب:
  http://ms-neysaz.blog.ir/1395/01/22#

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.