تاریخ ارسال : ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مازندران در انتظار انتخاب استاندار با عبور “عبوری” از سیاسی بازی های فرسوده!

مازندران در انتظار انتخاب استاندار است که شاید این انتخاب با فشارهای ضریب بالا به ابقا و یا بوی شایسته سالاری از دولت اعتدال و امید به مشام برسد و یا در دقیقه آخری از استاندار از شانسی بیرون آید!

 

به گزارش شلمچه نیوز، شهردار مرکز مازندران یک اصلاح طلب است و یک اصلاح طلب هم می تواند حزب الهی باشد و هم یک انقلابی و قطعا مهدی عبوری جوان حتما یک شخصیت سیاسی کاربلدی بود که توانست ۲ دوره در شهرداری ساری بماند و حتما دارای عملکردی شایسته است که یکی از گزینه های جدی استانداری مازندران باشد.

عبوری ۳۶ ساله که مدرک کارشناسی ارشد را دارد در این زمانه قحط الرجال و مدیران سالمند، می تواند انرژی تازه ای به مازندران تزریق کند و اگر وزارت کشور شایسته سالاری را نیاز این استان در نظر بگیرد از میان گزینه های استانداری مازندران می توانند عبوری را هم ببینند و یا حداقل از طیف عبوری های با انرژی و کاربلدی که به توانند محرومیت پنهان پشت برگ های درختان سبز این استان را شجاعانه ورود کنند و اگر اینگونه نباشد بزودی این محرومیت های پنهان یقه می گیرند و کارنامه گذشته بازی های سیاسی طیفی را افشا خواهند کرد.

سال های گذشته استاندران زیادی مازندرانی ها دیده اند از استانداران پروازی گرفته تا استاندارانی که از شانسی بیرون آمده اند! مازندرانی ها همیشه در بدنه دولت ها سهم به سزایی داشتند و این نام های بزرگی که فقط به یک اسم و شهرت بسنده کردند و هرگز آنچه که انتظار می رفت سهمی در عمران و آبادانی این استان نداشتند. ناطق نوری ها و علی لاریجانی ها نام هایی هستند که بسیار باشکوه و با عظمت بر زبان ها می آمدند و سبد این ها هم خالی است.

بعضی از سیاسیون مازندرانی حتی نخبه ها را هم آزار داده اند و خیلی زود از گردنه خارج کردند و این سهم همه جناح ها بود و هر کدام به طریقی به صرف ساروی بودن و بابلی بودن و … تیشه به ریشه زدند و سطح سیاسی بازی در مازندران بسیار بالاست و در حد هشدار قرار گرفت. رفت و آمدهای زمان انتخابات در تهران خود حکایتی است که از گفتن آن شرم باید داشت.

عبوری برادر ۳ شهید است اما این شهدای عزیز هیچ ارتباطی با انتخاب وی برای استاندارشدن نباید داشته باشد و شهیدان عبوری برای همه مازندران است.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66711

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.