تاریخ ارسال : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مازندران فاتح اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران کشور

 

اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران کشور در شهرستان ساری برگزار و تیم فوتبال ساحلی کارگران استان مازندران به مقام قهرمانی اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران کشور دست یافت.

شلمچه نیوز- علی دزایی پور از ساری؛   اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران کشور در شهرستان ساری و در مجتمع ساحلی جهاد کشاورزی با حضور ۶ تیم از استانهای اصفهان ، خوزستان، هرمزگان ، کرمانشاه ، لرستان و مازندران از ۱۳/۱۱/۹۴ آغاز و روز گذشته جمعه با برگزاری فینال ایندوره از مسابقات و رقابت نزدیک و پابپای دوتیم فینالیست اولین دوره مسابقات فوتبال ساحلی کارگران کشوربا برتری ۶ بر۴ تیم مازندران به پاین رسید. در بازی رده بندی نیز تیم اصفهان با برتری مقابل تیم خوزستان به مقام سوم مسابقات دست پیدا کرد. در این مسابقات که با انجام ده بازی به پایان رسید تیم فوتبال ساحلی کارگران استان مازندران با مدیریت صحیح مربیان زحمتکش این تیم و انسجام تیمی و بازیکنان ارزشمندی که دارد و آینده درخشانی نیز خواهد داشت با غلبه برحریفان در کلیه بازیها کارنامه درخشانی را بر جای گذاشت. در ایندوره از مسابقات عبدالله صحرائی از تیم مازندران بعنوان فنی ترین بازیکن و فروق پسنده از هرمزگان بعنوان آقای گل مسابقات و حسن سهرابی بعنوان بهترین دروازه بان انتخاب و هدایائی برسم یادبود به ایشان تقدیم شد.

در مراسم اختتامیه مسابقات که با حضور ریاست محترم فدراسیون ورزش کارگران کشور و فرماندار شرستان ساری ، ریاست انجمن فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی کارگران کشور، معاونت پژوهشی فدراسیون ، ریاست کمیته داوران فوتبال مازندران و جمعی از مدیران وکارشناسان مدریتی استان مازندران همراه بوده در مراسمی با شکوه و با حضور خبرنگاران صدا و سیمای مازندران جوایز ، احکام و مدالهای قهرمانی تیمها اهداء گردید.

با نظر به شروع ورزش فوتبال ساحلی کارگران کشور با حضور ومسئولیت ۲نفر ازپیشکسوتان بزرگ مازندرانی وساروی فوتبال ساحلی کشور آقایان استاد حسن کیومرثی وعلی اصغر یعقوبی این مسابقات با استقبال بی سابقه وحضور بیش از ۱۰تیم از سراسر کشور در مجتمع ورزشی ساحلی پلا‍ژ مازندران از تاریخ ۱۳/۱۱/۹۴ آغاز می شود.

درائی پور در ادامه این گزارش اعلام کرد مسئولیت برگزاری این مسابقات را که با همت و تلاش رئیس ساروی فوتبال ساحلی کشور آقای حسن کیومرثی وعلی اصغر یعقوبی دبیر کمیته ساحلی کارگران کشور برگزار گردیده و از زحمات بسیار زیادی گه این عزیزان متقبل شده تقدیر و تشکر داشته ، هیئت ورزشی کارگران مازندران بر عهده داشته که علاوه بر حضور و مساعدت نمایندگان محترم فدراسیون ورزش کارگری کشور ، هیاتهای ورزشی استان مازندران ،ریاست محترم کمیته داوران فوتبال مازندران ، شرکت دنیای آرزوی ساری ، رستوران میلان و شرکت فراز بال ساری و همچنین مدیریت مجموعه پلاژ وزارت جها کشاورزی نیز بعنوان حامیان اصلی برگزاری مسابقات نیز در برگزاری برگزاری مسابقات همکاری لازم را داشته اند که جادارد از مساعدت و عنایت این عزیزان نیز تقدیر و تشکر شود . امید است با حضور جناب آقای کیومرثی و علی اصغر یعقوبی که از چهره های ورزشی در عرصه فوتبال ساحلی کشور در سطح ملی و بین المللی میباشند شاهد تحول عظیم در ورزش کارگری کشور در این رشته ورزشی پر طرفدار باشیم.

 

 

 

علی دزائی پور

هیئت ورزشی کارگران مازندران

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10922

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.