تاریخ ارسال : ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مازندران قهرمان انتخابی تیم ملی پنچاک سیلات هم در بانوان و هم در آقایان شد

به گزارش شلمچه نیوز، از همان ابتدا قابل حدس زدن بود که انتخابی تیم ملی پنچاک سیلات در سالجاری با حساسیت ویژه ای دنبال شود. پس  از راهیابی مسابقات پنچاک سیلات در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ نگاه  وزارت ورزش به این رشته بسیار متفاوت شد تا آنجا که از فدراسیون ورزش های رزمی خواسته شد از همین حالا برای دستیابی به مدال در سال ۲۰۱۸ و در بازی های  آسیایی برنامه ریزی شود. همین حمایت وزارت ورزش کافی بود تا در مسابقات قهرمانی  کشور انتخابی تیم ملی پنچاک سیلات که در تاریخ  ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه در استان گلستان برگزار شده تیم های استانی با تمام توان به این مسابقه پای بگذارند.

تیم آقایان و بانوان مازندران که از ماهها  قبل در اردوی آمادگی به سر می برد از سوی کارشناسان امر به عنوان بخت اول مسابقات شمرده می شدند. البته ورزشکاران مازنی نشان دادند حدس کارشناسان بیهوده نبوده و با اقتدار مثال زدنی  هم در آقایان و هم در بانوان مدال ها را درو کرده و به مقام اول دست یافتند.

 تیم بانوان در چهار وزن به ۲ مدال طلا و یک نقره دست یافت  البته یکی از بازیکنان مازنی که او هم بخت اول ورزش بود در بازی نخست دچار آسیب دیدگی  شد تا یک مدال مسلم مازندران از دست برود.علی ایحال تیم بانوان پنچاک سیلات مازندران با همین سه ورزشکار سه مدال مرغوب کسب کرد تا مقام اول تیمی کشور را بدست آورد.

در مسابقه آقایان هم وضع به همین ترتیب بود به طوریکه از ۸ وزن مسابقه آقایان، تیم مازندران ۴ مدال طلا و یک مدال نقره کسب کرد تا بار دیگر  قدرت مسلم ورزش های رزمی مازندران در عرصه کشور به همه اثبات شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11761

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.