تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مازندران میزبان مسابقات جنگل‌نوردی دانشجویان دختر پیام نور کشور شد

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور مازندران گفت: دانشگاه پیام نور مازندران میزبان مسابقات جنگل‌نوردی دانشجویان دختر پیام نور کشور شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت ورزشی دانشگاههای مازندران ، حسین ذبیحی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دانشگاه اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین راه‌های جلوگیری از انحرافات اجتماعی و ناهنجاری‌های رفتاری، توسعه ورزش و همگانی کردن آن است.

وی با بیان اینکه توسعه ورزش به عنوان یک اقدام اساسی برای تامین و تربیت سرمایه انسانی سالم، یک وظیفه ملی است، گفت: برگزاری رویدادهای ورزشی می‌تواند، تاثیرات بسیاری را در ایجاد انگیزه برای روی آوردن به ورزش در افراد مختلف جامعه داشته باشد.

ذبیحی

مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور مازندران، با اشاره به میزبانی دانشگاه پیام نور مازندران برای مسابقات جنگل نوردی دانشجویان دختر پیام نور کشور به مناسبت روز تربیت بدنی اذعان داشت: این مسابقات در تاریخ ۲۶ و ۲۷ مهرماه همزمان با روز تربیت بدنی با حضور دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور سراسر کشور در یکی از جنگل‌های مازندران برگزار می‌شود.

ذبیحی در خصوص هدف از برگزاری این مسابقات، با بیان اینکه تقویت روحیه ورزشکاری در بین دانشجویان از جمله اهداف این مسابقات است،اذعان داشت: این مسابقات در راستای پرورش جسمی و روحی دانشجویان و تقویت روحیه قهرمانی و پهلوانی دانشجویان می‌باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1086

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.