تاریخ ارسال : ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مامای زایشگاه بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل نمونه بارز ترویج زایمان طبیعی

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل ، دکتر محمود صادقی رئیس این مرکز از زایمان طبیعی مامای این بیمارستان بعد از سزارین در زایمان قبلی خبر داد.

وی گفت: مادران باردار چنانچه ذهن خود را بر روی فواید زایمان طبیعی متمرکز نمایند و بر فواید آن آگاهی کامل داشته باشند، می توانند با اعتماد به نفس زایمان طبیعی ایمن و موفقی را با خاطره ای خوش به پایان برسانند.

دکتر صادقی گفت: مادر باردار با زایمان سزارین در بارداری قبلی خود با اعتقاد به مزایای زایمان طبیعی و عزم جدی بر انجام آن در روز سه شنبه ۵/۵/۹۵ ، موفق به انجام زایمان طبیعی بعد از سزارین در سومین بارداری خود شد.

IMG_344111111111111

ایشان افزود: مادر موفق سرکار خانم رضانژاد خود از ماماهای زحمتکش این بیمارستان می باشد که در تمام دوران بارداری در بخش زایشگاه حتی تا روز قبل از زایمان مشغول خدمت رسانی به بیماران بود و این موید این مطلب می باشد که یک بارداری سالم ،  با فعالیت های مادر هیچ منافاتی ندارد.

دکتر صادقی بیان داشت : به زایمان طبیعی فکر کنید و  تمام هم و غم خود را برای سالم پشت سرگذاشتن دوران بارداری خود بگذارید، باشد که در این پدیده ی خلقت که شروعی به وسعت کهکشان و به زیبایی رنگین کمان می باشد موفق باشید.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21456

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.