تاریخ ارسال : ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۲۳:۰۸ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ماموریت نماینده سابق بابل برای علی لاریجانی و انتخابات ۱۴۰۰

قاسم زاده نماینده اسبق بابل با سخنرانی در مراسم ختم به نظر می آید چراغ اول را برای حمایت از علی لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ روشن کرد!

به گزارش شلمچه نیوز، اخیرا دوستان علی لاریجانی با دعوت از نمایندگان ادوار مجلس کوله بارشان را برای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ بستند و با دعوت از نمایندگان اصولگرای میانه رو و اصلاح طلبان کمی معتدل قصد دارند تا از همین حالا قدم های مهمی برای علی لاریجانی بر دارند و جلساتی هم تا کنون برگزار کردند که ظاهرا چراغ این محفل را حسینعلی قاسم زاده نماینده بابل در مجلس پنجم، ششم و هفتم روشن کرد.

قاسم زاده امروز جمعه ۲۲ دی ماه ۹۶ در مراسم ختمی در یکی از روستاهای بابل مهمانان مراسم را سورپرایز کرد و بیش از ۴۰ دقیقه سخنرانی کرد! معمولا این نوع مراسمات با خواندن قرآن، مداحی و سخنرانی یک روحانی برگزار می شود اما با سخنرانی قاسم زاده نظم مجلس بهم خورد و حتی باعث اعتراض روحانی سخنران مراسم و جمع زیادی از مهمانان گردیده و ظاهرا این سخنرانی خودجوش بوده و جناب دکتر قاسم زاده آنچنان در فضای سخنرانی قرار گرفته بود که بیشتر مواقع با فریاد و نشان دادن زبان بدن سعی می کرد تا اهمیت صحبت های خود را به مهمانان مراسم انتقال دهد.

با توجه به اینکه قاسم زاده در انتخابات ۹۴ مجلس در حوزه بابل با نشان اصلاح طلب حامی دولت روحانی وارد مبارزات انتخاباتی شده بود اما هیچ اقبالی نداشته و بعید است برای انتخابات مجلس یازدهم تلاش کند و قطعا این سخنرانی امروز وی نشان می دهد مأموریتی برای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دارد که تیمی از همین حالا برای علی لاریجانی تشکیل شده است.

دکتر حسینعلی قاسم زاده هم اکنون مدیرکل امور کارشناسی نظارت بر قوانین مجلس شورای اسلامی است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83001

برچسب ها:
, , ,


  • ناشناس ۱۳۹۶-۱۰-۲۴ - ۱۶:۴۲ - پاسخ دادن

    سلام شما از کجا به این نتیجه رسیدید؟

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.