تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مانور رفع انسداد و بای پس شبکه فاضلاب شهر جویبار برگزار می شود

جانشینفرماندهپدافندغیرعاملشرکتآبفایشهریمازندران، از برگزاری مانور رفع انسداد و بای پس شبکه فاضلاب شهر جویبار همزمان با فرا رسیدن هفته پدافند غیر عامل خبر داد.

به گزارش شرکت آبفای شهری مازندران، مهندس محمدرضا محمودی با بیان اینکه ۴ تا ۸ آبان ماه هفته پدافند غیرعامل نامگذاری شده، گفت: در این هفته برنامه های متنوعی پیش بینی شده است.

وی، یکی از مهمترین برنامه های پیش بینی شده در طول هفته پدافند غیر عامل را برگزاری مانور رفع انسداد وبای پس شبکه فاضلاب شهر جویبار عنوان و تصریح کرد: این مانور با محوریت معاونت بهره برداری و امور آبفاشهری جویبار و با حضور نهادهای امدادی انتظامی همچون هلال احمر، آتش نشانی، نیروی انتظامی، اورژانس ۱۱۵و آموزش و پرورش اجرا می شود.

mn

مهندس محمودی، برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه ، حضور در نمایشگاه استانی و ارایه دستاوردهای صنعت آب و برق استان، درج و ارسال پیامهای مرتبط با هفته پدافند غیر عامل در اتوماسیون، پورتال شرکت و قبوض آب مشترکین را از دیگر برنامه های شرکت آبفاشهری استان طی هفته پدافند غیرعامل عنوان کرد.

جانشینفرماندهپدافندغیرعاملشرکتآبفایشهریمازندران، ادامه داد: مانور پدافند غیرعامل تهدیدات زیستی نیز در نوشهر برگزار می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3325

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.