تاریخ ارسال : ۰۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ما با مدیریت بسیجی توانستیم بر ابرقدرتها پیروز شویم

سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در مراسم بزرگداشت قیام پنجم آذر و شهدای مدافع حرم شهرستان گرگان گفت: حیات انسان حیات ماده و معنا است، انسان بر خلاف موجودات عالم دارای فکر ،اندیشه و اختیار است.

به گزارش شلمچه نیوز از گلستان، بخشی از سخنان رئیسی در همایش بزرگداشت قیام پنج آذر که در شب یکشنبه برگزار شد را می خوانید:
انسان در جایی می تواند خودش را برتر از ملائک قرار دهد ، انسان دارای یک ظرفیتی است که اگر خود را بشناسد و خدا را بشناسد و حجت و مقتدای خود را بشناسد این انسان می تواند از ملائک پیشی بگیرد.
خداوند راه های پیدا کردن این معرفت در همه انسانها قرار داده است، انسان حق ندارد این ابزار معرفت را کم سو و کور کند اگر کسی در مسیر انحراف قرار بگیرد و به بیراهه برود، موجب ظلالت و  گمراهی افراد می شود . آنها که در مقابل سخن خدا صف آرایی کرده اند و عدالت را برنتابیدند و به جای خدا محوری بر اساس خود محوری عمل کرده اند به ظلالت دچار می شوند و از مسیر حق جدا می شوند.
انسانهایی که دنبال شجره_طیبه باشند و حق و عدل را ملاک قرار دهند در مقابلشان کسانی با اخلاق خبیثه ایستادگی می کنند. در این قبیل ابتلائات انسان ها به طرز مختلفی امتحان می شوند . انسان با بندگی_خدا برای خودش ظرفیت ایجاد می کند ، شب زنده داری و سر به سجده قرار دادن برای انسان
ظرفیت ساز است.
اگر دعا کردیم که خدایا ما را مبتلا قرار نده ، این دعا مستجاب نمی شود چون ما به وجود آمده ایم که مبتلا شویم ولی اگر دعا کردیم که خداوند ما را در مقابل امتحانها موفق بگرداند این دعا مستجاب می شود.
برخی ها می خواهند حق را بپوشانند و باطل را حق نشان دهند ، این روش فقط مربوط به زمان حال نیست بلکه از زمانهای سابق نیز بوده است ولی جریان حق_طلبی همواره وجود داشته و پیروز بوده و تداوم نیز خواهد داشت.
دشمنان ما امروزه با زیر سوال بردن نهادها و نیروهای انقلابی و ارزشی، بدترین هجمه ها را به آنان وارد نموده اند و می خواهند باطل را به جای حق
نشان دهند.
امروز تنها چیزی که می تواند مردم را از این مهلکه پر خطر نجات دهند فقط و فقط بصیرت است. کسانی که اهل شناخت بودند از همان ابتدا از نقشه شوم
داعش با خبر بودند و فهمیدند این جریان جریان استکباری و صیهونیستی بوده است.
داعش و القاعده دست نشانده صهیونیستها بوده اند که اهداف و تعالیم بلند اسلام را زیر سوال ببرند تا مساله اول جهان که فلسطین بوده و حق هم هست،
به فراموشی سپرده شده و یا باطل را حق نشان دهند. امروز جهان اسلام در مقابل جهان حزب الشیطان قرار گرفته و باید با قدرت رفتار کند.
کسانی در کشور هستند که مدام می گویند نمی شود و نمی توانیم ولی ما در مقابلشان می گوییم می شود و می توانیم و با مدیریت بسیجی توانستیم بر
ابرقدرتها پیروز شویم .
از اول پیروزی انقلاب اسلامی هر جا که توانستیم مدیریت_انقلابی داشته باشیم در آن عرصه موفق و پیروز بودیم در غیر از آن بوده است که نتوانستیم پیش برویم . نگاه انقلابی با چشم انداز بلند مدت می تواند به کمک اقتصاد بیاید ، نمی شود با حرف کار اقتصادی کرد.
امروز مشکل فقر و بیکاری مردم را بسیار آزار می دهد ، ولی همین مردم با تمام وجود در کنار دولت ایستادگی می کنند و در مواقع لازم به یاری دولت خواهند آمد.
لازمه حل مشکلات مختلف کشور این است که مدیریت ، مدیریت_جهادی باشد اگر غیر این باشد نمی شود و نمی توانیم به نتیجه دلخواه برسیم.
قدر علاقه و دلدادگی مردم به انقلاب ، نظام و کشور را بدانیم ، این پیام شهدای این کشور است و همگان تلاش کنند تا کشور ما همیشه سر بلند و پیروز
باشد.
روز ۵ آذر و تشکیل شجره طیبه بسیج، روز بسیار بزرگی است و ما با گرامیداشت این روز مهم و استفاده از توانمندی های بسیج می توانیم در مقابل ظالمان ایستادگی کنیم.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76569

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.