تاریخ ارسال : ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ما هنرمندان گاهی فراموش می کنیم که الگوی جامعه هستیم/باید در پوشش و رفتارمان دقت کنیم

شهرزاد نهایت زاده بازیگر سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد فضای سایبری اظهار کرد: در مورد صفحات شخصی سایر هنرمندان نمی توانم نظر دهم اما  سعی من در چنین فضایی این بوده که به طور مستمر صفحه بی حاشیه ای دارا باشم و از فواید آن بدرستی استفاده نمایم.

وی در مورد نوع و چگونگی استفاده از صفحه شخصی خود به عنوان یک هنرمند اظهار کرد: اهتمام کرده ام با کسانی که در صفحه ام حضور پیدا می نمایند دوست باشم، به آنان احترام بگذارم و از مباحث متفاوت زندگی روزمره اطلاع رسانی کنم. برای من این فضا بد نبوده هست و اهتمام کردم با هواداران و مردم رابطه خوبی دارا باشم و از آن درست استفاده نمایم چون می اندیشم اگر به نحو درست از فضای سایبری استفاده گردد توان دارد محیط شایسته ای باشد.  

عاشق نجابت هستم/ شیطنت ادمین ها در حذف گفت و گو های عکسی هنرمندان برای بازدید زیادتر سطح پایین و ناشایست هست/ خجالت کشیدن شهرزاد نهایت زاده از الگو بودن/هنرمند باید به لحاظ پوشش و آرایش در قالب موازین عمل کند////سه شنبه
بازیگر “روزگار قریب”  بازیگر “روزگار قریب” با اشاره به فضای ناسالم و استفاده غلط از فضای سایبری گفته بود: گاها صفحاتی وجود دارد که ادمین ها به وسیله آن شیطنت هایی می کنند و هنگامی ما در برنامه های تلویزیونی یا زنده حضور پیدا می نماییم قسمتی از ابتدا، انتها و میانه ویدئوهای ذی ربط به آن برنامه را حذف کرده و در صفحات خود می گذارند تا صفحاتشان بازدید داشته باشد که کار این ادمین ها بسیار سطح پایین و ناشایست هست.

نهایت زاده در مورد الگوپذیری مردم از  بازیگران زن و شرایطی که هنرمند به عنوان الگو با آن مواجه هست توضیح داد: هر چند بعضی الگوپذیری ها از خارج از ایران هست اما هر بازیگر معروف و محبوبی در هر سنی هواداران خود را دارد و نگاه زیادی از مردم در هر گروه سنی به وی هست در نتیجه به عنوان یک الگو محسوب می گردد. گاهی شاید ما هنرمندان خود نیز باور نداشته باشیم که الگوی جامعه هستیم. هنگامی در فضای سایبری و در جامعه به من بیان می کنند تو الگوی ما هستی خجالت می کشم و به فکر فرو می روم که آیا همیشه درست مشی می کنم. ما هنرمندان اصلا با توجه به مشغله هایمان گاهی شاید حواسمان نباشد که مردم و جامعه نگاهشان به ما هست و محتمل هست قضاوت شویم.

شهرزاد نهایت زاده
وی در مورد رعایت رفتارها و پوشش بازیگران زن به عنوان الگو در فضای سایبری و حقیقی افزود: می اندیشم وظیفه هنرمند معروف این هست که به لحاظ  پوشش، آرایش و حتی برخورد و حرکاتی که در اجتماع می کند اندکی محتاط تر، دقیق تر، آراسته تر و در قالب موازین عمل کند. ما ایرانی هستیم و همه ما در خانواده هایی بزرگ شده ایم که یک فرهنگ اصیل و نجابتی در تک تک ما وجود داشته هست. من عاشق نجابت هستم و می اندیشم تمام ایرانی ها در وجود خود نجابتی دارند در نتیجه باید اهتمام کنیم گذشته خود و نجابت حقیقی ایرانی را در وجودمان دارا باشیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83500

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.