تاریخ ارسال : ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

متخلفین صنفی در مازندران بیش از ۵۶ میلیارد ریال محکوم شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از مجکومیت متخلفین در مازندران در بخش های مختلف شعب تعزیراتی این استان به بیش از ۵۶ میلیارد ریال جزای نقدی خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز، مهدی عباسی در گفت و کو با خبرنگار ما در مازندران از برخورد با متخلفین صنفی و غیر صنفی این استان خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون در بخش های مختلف ۱۱ هزار و ۱۹۸ فقره پرونده به شعب تعزیرات حکومتی مازندران ارجاع شد که با توجه به اینکه فلسفه ذاتی تعزیرات حکومتی رسیدگی فوری به تخلفات و مجازات متخلفین است، بنابراین ۱۱ هزار و ۱۶۳ فقره از این پرونده ها مختومه شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان با ارائه گزارشی از نوع تخلفات صورت گرفته، گفت: در این مدت متخلفین به مبلغ ۵۶ میلیارد و ۴۸۵ میلیون هزار و ۳۵۹ و ۶۶۰ ریال جزای نقدی محکوم شدند و در این مدت عدم درج قیمت با ۳ هزار و ۸۰۴ فقره در صدر تخلفات بوده و گرانفروشی با ۲ هزار و ۵۳۵ فقره، عدم ارایه فاکتور خرید با ۱ هزار ۱۷۷ فقره، عدم صدور فاکتور خرید ۸۳۰ فقره، کم فروشی ۴۷۰ فقره، تداخل صنفی ۳۵۴ فقره و تقلب با ۲۷۷ فقره در رتبه های بعدی قرار دارند.

عباسی از شهروندان خواست هرگونه تخلف واحد های صنفی و غیر صنفی را به ادارات تعزیرات حکومتی یا به شماره ۱۳۵ سامانه تعزیرات حکومتی و یا با سامانه ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت اعلام تا برخورد به موقعه و قاطع با متخلفین انجام گیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77414

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.