تاریخ ارسال : ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۲۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجارستان اتریش را با ۲ گل برد

در دیداری که رکوردی جدید از حیث سن و سال بازیکنی حاضر در یورو به ثبت رسید، مجارستان اتریش را با دو گل شکست داد.

به گزارش شلمچه نیوز، در دیداری که در آن اتریش نتوانست پاسخگوی انتظارات باشد، مجارستان توانست قدرت خود را به نمایش بگذارد.

اتریشی ها که دور مقدماتی را بدون شکست باقی مانده بودند، یورو ۲۰۱۶ را ناامید کننده آغاز کردند.  گابور کرالی با حضور در این دیدار موفق به شکستن رکورد لوتار ماتیوس شد و به عنوان پر سن و سال ترین بازیکن تاریخ یورو معرفی شد. او در ۴۰ سالگی ستاره تیمش بود.

گزارش بازی 

دقیقه دهم پس از همکاری خوب آرناتوویچ و آلابا، یک شوت به سمت دروازه  مجارستان زده شد که کرالی توپ را مهار کرد. دقیقه ۳۶، دراگوویچ توپ را به جانکو در محوطه جریمه رساند و ضربه نهایی با عکس العمل کرالی همراه و متوقف شد. یک-دو آرناتوویچ در دقیقه ۴۱ به یک سانتر به محوطه جریمه رسید که هارنیک فرصت خوبی  را هدر داد.

دقیقه ۵۶ شوت سنگین دوشزاک با عکس العمل بسیار خوب آلمر همراه شد.

دقیقه ۶۲ مجارستان به گل رسید. همکاری دیدنی زالای و کلینهایزر باعث شد که مهاجم مجارها تک به تک شود و با ضربه ای آرام و به جا توپ را به دروازه برساند. 

دقیقه ۶۶ ثانیه هایی پیش از گلی که دروازه مجارستان را باز کرد، دراگوویچ که برای گرفتن آخرین توپ تکل زده بود با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد و اینطور بود که گل پذیرفته نشد. ضربه زیبای کریستین نمت در دقیقه ۷۲ از پشت محوطه جریمه با سر انگشتان دروازه بان به کرنر رفت.

زولتان استیبر در دقیقه ۸۷ روی یک ضدحمله تک به تک شد و دروازه اتریش را برای بار دوم گشود. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18786

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.