تاریخ ارسال : ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجبوریم استخوان‌های دشمنان را بشکنیم

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه در مسیر جهاد راههای غلبه بر دشمن را آموخته ایم گفت: در هر عرصه ای با مدل تفکر انقلابی و جهادی و روحیه مقاومت وارد عرصه شده ایم به پیشرفت و دستاوردهای گرانسنگی دست یافته ایم اما هر کجا مطابق با هنجارهای رایج دنیا عمل کردیم توفیقی نداشته ایم.

 به گزارش شلمچه نیوز،  سردار سرتیپ پاسدار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه در بیست و دومین مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه از شهدا بعنوان حجتهای مجسم خدا و چراغ راه انسانهای آزاده یاد کرد و گفت: شهدا مظاهر زیبای فضایل اسلامی و الهی در وجود انسان بوده و کرامت و اقتدار ما دستاورد و فداکاریهای آن است.
۱۳۹۵۰۴۰۲۲۲۳۳۱۴۶۹۲۷۹۷۶۲۲۴
وی فلسفه تشکیل مجمع سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه را پرداختن به موضوع جهاد کبیر و تبیین مفهوم آن دانست و اظهار کرد: امروز گردهم آمده ایم تا به بازخوانی انقلاب پرداخته و وضعیت و موقعیت انقلاب شکوهمند اسلامی را بازشناسی کنیم.

سلامی با تاکید براینکه انقلاب و نظام ما در موقعیتی سرنوشت ساز و فرازی عظیم قرار گرفته است گفت: امروز نیازمند حرکتهای جدی تر، سخت تر با اراده مصمم تر، با طراوت و شوری متفاوت از گذشته هستیم.

وی با بیان اینکه هندسه قدرت در جهان دستخوش تغییر شده و اسلام امروز ضلع مهمی از دین هندسه است گفت: امروز منطق استکبار بر اراده جهان با شکست مواجه شده و اسلام با پیامهای حیات بخش عدالت و آزادی در صدد بیداری انسانها است که انقلاب اسلامی ایران پرچمدار این حرکت متعالی است.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه  انقلاب اسلامی در حال ترسیم آینده جهان براساس کرامت انسانی و مفاهیم توحیدی است اظهار کرد: امروز تمرکز توانایی دشمن بر ما به هم ریخته و انقلاب اسلامی به واقعیتی جهانی مبدل شده و استکبار جهانی دریافته که پیامهای آسمانی انقلاب جغرافیایی محدود نداشته و مرزها را در نوردیده است.

وی با تاکید بر اینکه استکبار آرزوهای خویش را برباد رفته می بیند گفت: نظام سلطه و استکبار از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ، تقابلی وسیع با مقیاس جهانی را با تمام توان بر علیه ما شکل داده است.

سلامی خاطرنشان کرد: در مسیر جهاد خداوند متعال راههای غلبه بر دشمن را بر ما آموخته و در این تقابل و جنگ همه جانبه تاکنون استکبار ناکام بوده و انقلاب اسلامی به پیروزیهای بزرگ و دستاوردها و تجربیات ارزشمندی دست یافته است.

وی افزود: دشمن در صدد تجزیه جهان اسلام با تفرقه های خونین است تا به نوسازی مجدد سیاسی بپردازد و همچنان با برنامه و استراتژی این هدف را دنبال می کند که دامنه های تاثیر این نبرد را می توان در سراسر میادین نفوذ انقلاب اسلامی مشاهده کرد.

جانشین فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: تقابل حق و باطل آغاز شده و دشمن امروز از سطوح راهبردی به سطوح عملیاتی وارد شده و در صدد مهار نفوذ انقلاب اسلامی است تا مرزهای مواجهه را با مرزهای جغرافیایی ما منطبق کند.

سلامی در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر اینکه دشمنان ما راهبرد نفوذ را در درون کشور دنبال می کنند گفت: تغییر دستگاه محاسباتی و میدان عقلانیت ـ از عقلانیت معنوی و انقلابی به عقلانیت محاسباتی و مادی ـ استراتژی اصلی دشمن از نفوذ در داخل کشور است.

وی افزود: در بعد فرهنگی دشمن در صدد محو هویت اسلام در جایگزین کردن هویت جهانی شدن است و به دنبال ایجاد میدانی برای تغییر ارزشهای جامعه از ارزشهای اسلامی و ضد ارزشها و هویت منحط غربی است و نقشه جامعی برای تغییر فضای فرهنگی جامعه دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمن درصدد ایجاد تغییر در سبک زندگی ما است اظهار کرد: در هر عرصه ای با مدل تفکر انقلابی و جهادی و روحیه مقاومت وارد عرصه شده ایم به پیشرفت و دستاوردهای گرانسنگی دست یافته ایم اما هر کجا مطابق با هنجارهای رایج دنیا عمل کردیم توفیقی نداشته ایم.

سلامی در پایان با تاکید بر اینکه ایفای نقش در عرصه جهاد کبیر نیازمند برخورداری از ظرفیتهای متناسب با ابعاد آن است گفت: ما مجبور به غلبه بر دشمن هستیم و باید با مدل جهاد کبیر در تقابل با جبهه کفر عمل کرده و با این مدل نجات بخش نقشه راه مسلمانان را ترسیم کنیم.

بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان و مسئولین سپاه صبح امروز ( شنبه) با حضور فرماندهان و مسئولین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تهران آغاز شد.

در این همایش دو روزه مسئولین عالیرتبه نظام و فرماندهان ارشد نیروهای مسلح و سپاه به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25278

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.