تاریخ ارسال : ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجتمع آدینه رشت هیچ ربطی به دفتر رهبری ندارد

خبرگزاری حوزه: ریاست دفتر مقام معظم رهبری در جمع مردم رشت به بعضی شایعات اشاره نمود و اظهار کرد: متاسفانه شبهه افکنی هایی در مورد مجتمع «آدینه رشت» مطرح و منصوب به رهبری گردید، این در حالی هست که رهبری معظم انقلاب فرمودند از جریان ساخت این مجتمع خبر ندارند.

وی با بیان اینکه دشمن با اصل نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد، تصریح نمود: در طول عمر چهل ساله انقلاب بحران ها و فتنه های مختلفی را پشت سر گذاشتیم و به طور مستمر در فراروی دسیسه های دشمنان قرار داشته و داریم، بنابراین مقام معظم رهبری به طور مستمر بر مقاومت و ایستادگی تاکید فرموده اند.

ریاست دفتر مقام معظم رهبری، با اشاره به نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غربی، عنوان نمود: مقام معظم رهبری در این نامه از اسلام تعبیر به دین گذشت و مهربانی کردند و از جوانان خواستند که نسبت به قرآن کریم شناخت پیدا نمایند.

وی با اشاره به موافقت مقام معظم رهبری با استعفای آیت الله قربانی، اظهار کرد: آیت الله قربانی طی نامه ای از رهبر معظم انقلاب خواست که از نمایندگی ولی فقیه در استان گیلان کناره گیری کند، زیرا به سبب مشکلات جسمی قادر به اقامه نماز جمعه نبود.

ریاست دفتر مقام معظم رهبری علاوه بر این به بعضی شایعات اشاره نمود و اظهار کرد: متاسفانه شبهه افکنی هایی در مورد مجتمع «آدینه رشت» مطرح و منصوب به رهبری گردید؛ این در حالی هست که رهبری معظم انقلاب فرمودند از جریان ساخت این مجتمع خبر ندارند.

حجت الاسلام و المسلمین محمدی گلپایگانی، اداره مجتمع آدینه رشت جهت احقاق حقوق مردم را به آیت الله فلاحتی سپرد و اظهار کرد: نماینده جدید ولی فقیه در استان گیلان یک شخصیت علمی و ارزشی هست، و بنابراین مردم با حضور وسیع و پرشور در نماز جمعه از امام جمعه خود پشتیبانی نمایند.

ریاست دفتر مقام معظم رهبری اضافه کرد: استان گیلان پیشینه درخشانی در تاریخ، فرهنگ، علم و مذهب دارد و به طور مستمر رجال دینی این استان در مقابل دشمنی ها و ترویج فساد ایستادگی کردند و اذن ندادند مردم از دین جدا گردند.

وی علاوه بر این، از زحمات آیت‌الله قربانی، نماینده پیشین ولی فقیه در استان گیلان تقدیر و تشکر نمود و یادآور گردید: آیت الله فلاحتی به عنوان نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در گیلان از سابقون و مالک کمالات زیادی هست بنابراین با آمدن وی بی تردید توفیقات بزرگی نصیب گیلانی ها خواهد گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94944

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.