تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجروحان تصادف زنجیره ای در اتوبان قزوین به ۳۱ نفر رسید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، دیشب، قزوین در مه سخت ساعات پرحادثه ای را سپری کرد و با گذشت ۴۴ دقیقه از نیمه شب در محیط آمادگاه و در طریق قزوین به آبیک در محیط میر پنجی در  فاصله ۳۵ کیلومتری از شهر قزوین و ۷ کیلومتری شهر آبیک، یک دستگاه تریلر به دلیل مه سخت از کنترل بیرون شده و قیچی می کند که این امر باعث می شود تصادف زنجیره ای رخ داده و ۱۷ ماشین باهم برخورد کنند.

خبرگزاری مهر بلافاصله در ارتباط با مدیرکل اداره آشفتگی استان از وضع این سانحه خبر دقیقی منتشر نمود و تعداد مجروحان را ۲۵ نفر و خودروهای سانحه دیده را ۱۶ سواری و یک دستگاه تریلر اعلام کرد.

ایرج زاهدپور امروز صبح نیز در صحبت با خبرنگار مهر درکنار تایید خبر ها منتشر شده در خبرگزاری مهر ایرج زاهدپور امروز صبح نیز در صحبت با خبرنگار مهر درکنار تایید خبر ها منتشر شده در خبرگزاری مهر تعداد مجروحان را تا هم حالا ۳۰ نفر و یک نفر بصورت سرپایی اعلام کرد.

وی اظهارداشت: نیروهای امداد جمعیت هلال احمر هم بهمراه ۴ دستگاه آمبولانس در مکان حاضر گردیدند و به رهایی مصدومان شتافتند واتوبان قزوین به کرج برای مساعدت رسانی به مجروحان سانحه دیشب حدود ۴۵ دقیقه مسدود گردید.

پیمان نامداری هم دقایقی قبل در صحبت با خبرنگار مهر پیمان نامداری هم دقایقی قبل در صحبت با خبرنگار مهر اظهارداشت: ساعت ۴۴ دقیقه دیشب بعد از اطلاع از واقع شدن چند سانحه در اتوبان قزوین به تهران تعداد ۵ دستگاه آمبولانس به مکان سانحه اعزام گردیدند که بلافاصله مصدومان به بیمارستانهای شهید رجایی قزوین و آبیک جابه جا شده و تحت معالجه جای گرفتند.

وی اهتمام کرد: آخرین آمار مجروحان سانحه تصادف زنجیره ای دیشب ۳۱ نفر هست که یک نفر از مجروحان بصورت سرپایی معالجه شده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78104

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.