تاریخ ارسال : ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجری زن شبکه «من‌وتو» به همجنس‌بازان پیوست +عکس

این تلویزیون لندنی یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان است که تعداد زیادی از کارکنانش به صورت رسمی و یا غیررسمی همجنسباز هستند.

 به گزارش شلمچه نیوز، شاید به جرأت بتوان گفت تلویزیون “من و تو” یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان است که تعداد زیادی از کارکنانش به صورت رسمی و یا غیررسمی همجنسباز هستند.

به‌تازگی یکی دیگر از مجریان زن این شبکه لندنی، همجنسگرا بودنش را علنی کرد.

“آرام بلندپز” مجری و تهیه‌کننده برنامه‌های مختلف تلویزیون من‌وتو در صفحه اینستاگرام خود با در دست داشتن پرچم همجنسبازان و شرکت در مراسم آنان در لندن، رسما انحراف جنسی خود ‌را اعلام کرد.

 

 

 

 

پیش‌تر نیز انتشار فیلمی از “سیاوش صبا” مجری این شبکه در فضای مجازی نشان داد که وی نیز مثل تعدادی دیگر از عوامل من‌وتو همجنسباز می‌باشد.

در این کلیپ که با موجی از نفرت کاربران همراه شد، سیاوش صبا هویت نامتعادل و فساد اخلاقی خود را به نمایش می‌گذارد.

 

 

 

 

چندی قبل نیز “رها اعتمادی” پس از اعلام رسمی همجنسباز بودن خود، با اعتراف به اینکه بینندگان “من‌وتو” وی را به عنوان یک فرد منحرف در خانه‎های خود قبول نمی‌کنند، گفت: «همجنس‌گرا در سرزمین من چه می‌کشد؟!»

 وی در ادامه با اشاره به اعتراض گسترده مردم نسبت به این اقدامش، دلیل اعلام رسمی همجنس‌باز بودن خود را چنین بیان کرد: «زمانی که مسأله همجنس‌گرایی من خیلی پیچیده بود و اینکه رها اعتمادی همجنس‌گراست، اینباکس (صندوق پیام) من پر شده بود از فحاشی؛ که اگر ما می‌دانستیم تو این هستی اصلا نمی‌گذاشتیم خواهرمان نگاهت کند…»

گفتنی است افزایش انتقادات به “کیوان عباسی” مدیر تلویزیون لندنی من‌وتو، سبب شده است تا رها اعتمادی، سیاوش صبا و آرام بلندپز کمتر از سابق جلوی دوربین ظاهر شوند.

بولتن


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23531

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.