تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجسمه پنج پیشکسوت سریال «هزار دستان» در شهرک غزالی انتصاب می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، شهرک سینمایی غزالی که از طریق علی حاتمی ساخته گردید پایه گذاری اش با سریال «هزار دستان» بود و اکنون در یک پروژه، مجسمه هایی از پنج تن از پیشکسوت های این سریال ساخته شده هست که تا چند زمان دیگر به اتمام خواهد رسید.

جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت که در سریال «هزار داستان» نیز حضور داشت در اظهارات کوتاهی در مورد حاتمی و شهرک سینمایی به خبرنگار مهر بیان کرد: خداوند رحمت کند علی حاتمی را که پایه گذار این شهرک بود و زحمت بسیاری کشید و زیاد هم مقاومت کرد تا شهرک بر جای بماند. 

این هنرمند سینما و تلویزیون ایران با اشاره به مشارکت خود با علی حاتمی در سریال «هزار دستان» بیان کرد: سال ۵۸ بود که علی حاتمی مرا برای کار در سریال «هزار دستان» دعوت و حتی در مورد شخصیت ها با من مشورت می کرد. این سریال در ابتدا قرار بود «جاده ابریشم» نام برخوردار باشد ولی زیرا قبلا از این اسم بکارگیری شده بود «هزار دستان» نامگذاری گردید.

در تلویزیون سریال های بزرگی ساخته شده هست و کارگردانان و نویسنده های مطلوبی داشتیم که اکنون از حضور آنان بهره گرفته نمی توان.

ستاره ادیبی هنرمند مجسمه ساز نیز در مورد پروژه ای که عهده دار هست به خبرنگار مهر ستاره ادیبی هنرمند مجسمه ساز نیز در مورد پروژه ای که عهده دار هست به خبرنگار مهر توضیح داد: از سمت نهایت فیض آبادی مدیرعامل شهرک غزالی به من ایده گردید که مجسمه پنج تن از مشاهیر سریال «هزار داستان» را بسازم. در دستاورد پنج مجسمه پرتره از جمشید مشایخی، علی نصیریان، عزت الله انتظامی، داوود رشیدی و محمدعلی کشاورز ساخته گردید.

وی در مورد نحوه کار خود نیز متذکر گردید: مدل سازی مجسمه ها گل بوده هست و مجسمه ها بصورت فایبرگلاس انتصاب می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75863

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.