تاریخ ارسال : ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجلس باید تکلیف حقوق‌بگیران نجومی را روشن کند

مجلس باید تکلیف حقوق‌بگیران نجومی را روشن کندبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، امیر خجسته ضمن تاکید بر ضروت همکاری سه قوه برای تعیین تکلیف حقوق های نجومی، گفت: گزارش دیوان محاسبات مقدمه پیگیری ها بود بنابراین با همکاری گسترده سه قوه مقننه، اجرایی و قضایی این مشکل برطرف خواهد شد.
وی با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری مبنی بر عدم به سرانجام رسیدن موضوع حقوق های نجومی، گفت: در گزارش دیوان محاسبات که در مجلس درباره حقوق های نجومی قرائت شد بسیاری از ابهامات برطرف و بسیاری از تخلفات آشکار شد اما متاسفانه نتیجه خوبی از آن حاصل نشد،  در واقع در مدت مشخص وعده داده شده بود تا این مشکل تعیین تکلیف شود اما تنها به ارائه گزارش بسنده کردند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری باید قانون مشخصی جهت ساماندهی حقوق مقامات و مسئولان و چگونگی برخورد با کسانی که حقوق های نامتعارف دریافت کردند، تدوین و تصویب شود البته پیش از آن باید تکلیف منابعی که خارج از چارچوب به برخی داده شده مشخص شود.
وی با تاکید بر همکاری سه قوه اجرایی، قضایی و مقننه برای تعیین تکلیف این موضوع، افزود: همه کسانی که خارج از عرف حقوق دریافت کردند باید مشخص و با آنها برخورد کرد چراکه لازم است برخی به مقامات قضایی معرفی شوند.
خجسته معتقد است: گزارش دیوان محاسبات مقدمه بررسی این موضوع بود، بنابراین باید این معضل که خواسته مردم هم هست پیگیری شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31752

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.