تاریخ ارسال : ۰۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجلس در سال ۹۷ نظارت دقیق تری بر پشتیبانی از تولید ملی دارد

حمیدرضا فولادگر  ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی در صحبت با خبرنگار مهر پشتیبانی از تولید ملی گفت:  پشتیبانی از تولید ملی هم باعث توسعه اشتغال و جلوگیری از بیکاری می باشد هم مانع خارج شدن ارز از کشور شده و عزم و عزم ملی و خود باوری را افزایش می دهد هم به سبب اینکه تولید رقابت پذیر هست علت بالا بردن کیفی و افرایش بهره وری و مرغوبیت می گردد.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی گفت: کمیسیون پشتیبانی از تولید ملی در ادامه گزارش های نظارتی  در سال ۹۶ دربردارنده گزارش نحوه  اجرای قانون بهبود فضای اکتساب و کار و قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخلی، گزارشی ازعملکرد دولت در  اجرای قانون برطرف موانع تولید نیز تهیه خواهد کرد.

فولادگر گفت: با اهمیت ترین کار مجلس برای پشتیبانی از تولید ملی برطرف موانع تولید ملی هست مجلس در سال ۹۷ نظارت شدیدتری بر کارکرد دستگاههای اجرایی در پشتیبانی از تولید ملی خواهد داشت .

وی تاکید کرد: در همین راستا کمیسیون پشتیبانی از تولید ملی گزارش های نظارتی دقیق تری عرضه خواهد کرد و مشکلات اجرایی  قانون پشتیبانی از تولید ملی را عارضه شناسی می کند و اگر مشکلاتی در حوزه اجرا وجود داشت باشد برطرف می شود  همچنین برنامه هایی برای مقررات زدایی و آسان سازی اکتساب و کار داریم.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی گفت: در سال ۹۶ گزارشی از کارکرد دولت در اجرای قانون حداکثر استفاده از تولید ملی داشتیم که بعضی وزارتخانه ها در این حوزه کارکرد شایسته ای نداشتند نمره قبولی نگرفتند در مجموع دولت در سال ۹۶ نمره خوبی در پشتیبانی ازتولید ملی و کالای ایرانی نگرفت.

فولادگر دنبال کرد: کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی در حال اصلاح قانون برطرف موانع تولید و حداکثر استفاده از تولید داخلی هست تا نقاط ناتوانی این قوانین برطرف گردد.
گزارشی هم از کارکرد دولت در اجرای قانون برطرف موانع تولید در سال ۹۷ به مجلس عرضه خواهد گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92730

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.