تاریخ ارسال : ۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجلس مانع افزایش نرخ ها در سال ۹۷ می گردد / یارانه ثروتمندان قطع می گردد

احمد انارکی محمدی در اظهار کرد و گو با خبرنگار جام جم آنلاین در مورد تمهیدات مجلس برای وضع معیشت مردم گفت: امروز معیشت مردم یکی از مشکلات و دغدغه ها هست مقام معظم رهبری نیز چند سالی را با اسامی اقتصادی و معیشتی و تولید اعلام نمودند و یکی از وظیفه ها با اهمیت کمیسیون نیز همین هست، در چندین جلسه از وزرا و کمیسیون در این رابطه سؤال شده هست و در حال پیگیری مبحث معیشت مردم، اشتغال، بیکاری و نیز گرانی هستیم. معیشت مردم کار یک یا دو دستگاه نیست و همگی با هم در رابطه می باشند.

ویدر رابطه با بعضی راهکارهای عرضه شده توسط مجلس در این مورد دنبال کرد: نمایندگان با افزایش نرخ ها در بودجه ۹۷ مخالف و در حال پیگیری آن می باشند زیراکه با افزایش نرخ حامل های انرژی تورم نیز بالا می رود.

انارکی محمدی اظهار کرد: وزرای ذی ربط خواسته گردیدند و به عنوان راهکار از سوی مجلس به دولت پیشنهاد گردید تا سال کنونی به خانواده هایی که جوان بیکار دارند مبلغی معادل با یک سوم حقوق را بپردازند.

نماینده مردم رفسنجان با اشاره به بودجه ۹۷ اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق تصمیم بر این گردید که افزایش نرخ در حامل های انرژی را نداشته باشیم، در بخش یارانه ها نیز در گفت وگو هایی قطعی گردید قسمتی از یارانه ثروتمندان قطع گردد و آن را به بخش های دیگر جامعه و نیز ایجاد اشتغال اختصاص دهند.

محمدی انارکی تاکید کرد: الباقی موسسات در حال واگذاری به بانک های بزرگ می باشند برای اینکه ساماندهی و بدهی مردم نیز پرداخت گردد .

نسترن نعمتی/جام جم آنلاین


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83057

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.