تاریخ ارسال : ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجلس نمایندگان آمریکا بر علیه اف بی آی اعلام جنگ کرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از دیلی بیست، کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا که تحت حاکمیت حزب جمهوریخواه هست، با انتشار بعضی سندهای محرمانه بر علیه اف بی آی موافقت کرد- اقدامی که از هم حالا عکس العمل تند دموکرات ها را در برداشته هست حال آنکه جنگ میان جمهوریخواهان با وزارت دادگستری و پلیس فدرال را بیشتر از پیش علنی می کند.

گفتنی هست کمیته اطلاعات مجلس قبل تر خواهان مذاکره با اف بی آی برای دسترسی هرچه زیادتر به فهرستی از تخلف های پلیس فدرال بود حال آنکه در اقدامی غیرمنتظره رای به انتشار این گزارش حاشیه ساز داد.

در قسمتی از این گزارش، اف بی آی و وزارت دادگستری متهم به دستکاری روند اخذ مجوز برای تحت نظر گرفتن فردی می باشند که مظنون به جاسوسی هست.

تصمیم کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان برای انتشار گزارش سندهای محرمانه اف بی آی در حالی انتشار می یابد که «اندرو مک کِیب» (Andrew McCabe) ) معاون اف بی آی روز گذشته دوشنبه در اقدامی غیرمنتظره کناره گیری داد حال آنکه کاخ سفید هرگونه اعمال فشار برای واداشتن وی به اتخاذ چنین تصمیی را تکذیب می کند.

گفتنی هست کِیب جدیدا با انتقادات و اتهاماتی از سوی دونالد ترامپ ریاست جمهوری آمریکا و حزب جمهوریخواه در مورد دست داشتن اف بی آی در پرونده های ذی ربط به رایانامه های «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات ها و علاوه بر این تبانی احتمالی کارزار انتخاباتی ترامپ با روسیه رو به رو بوده هست.

در همین رابطه، ترامپ مدتی قبل در حساب کاربری خود در توئیتر درج کرد: اندرو مک کِیب معاون ریاست اف بی آی ۷۰۰ هزار دلار برای تبلیغات همسرش از دست نشانده های کلینتون دریافت نمود و از ایمیل رسمی خود در اِف بی آی برای تبلیغ در مبارزات انتخاباتی او [هیلاری کلینتون] استفاده نمود. اینها همان کسانی می باشند که قصد داشتند از هیلاری کلینتون تحقیق و تفحص کنند! 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85366

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.