تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مجلس نمایندگان ایالات متحده سه لایحه تحریمی بر علیه حامیان پولی «حماس» تصویب کرد

مجلس نمایندگان ایالات متحده سه لایحه تحریمی بر علیه حامیان پولی «حماس» تصویب کردبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان ؛ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   ؛ کمیته ارتباطات خارجی مجلس نمایندگان ایالات متحده روز چهارشنبه به ریاست «اِد رویس» سه لایحه تازه من جمله «قانون تیلور فورس» را بر علیه جنبش حماس تصویب کرد.

نخست، اِد رویس در توضیح سبب نامگذاری لایحه اول به «قانون تیلور فورس» (H.R. 1164)

1164) عنوان کرد که این لایحه به احترام یک آمریکایی جوان به همین نام که از طریق یک فلسطینی در رژیم صهیونیستی کشته شده هست، قانون تیلور فورس نامیده گردید.

R 2712) ریاست کمیته ارتباطات خارجی مجلس نمایندگان ایالات متحده در توضیح دیگر لایحه مصوب در این کمیته بر علیه جنبش حماس نامیده شده به «قانون پیشگیری از پشتیبانی از تروریسم دنیای فلسطین» (H.

وی در ادامه ادعا کننده گردید: «ما علاوه بر این ضروری هست ایمن شویم که شرکای ایالات متحده در منطقه میزبان تروریست های حماس نبوده یا به آنان مساعدت نمی رسانند. برای تحقق این هدف، این لایحه تدوین گردید.

دو هفته پس از طرح این لایحه، وی به همراه سایر تروریست های حماس از قطر اخراج شد».R 3542) ریاست کمیته ارتباطات خارجی مجلس نمایندگان ایالات متحده درباره «قانون جلوگیری از سپر آدمی حماس» (H.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74615

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.