تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

محمدیان:فضای غبارآلود فتنه برای دانشگاهیان تبیین شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، جلسه مشترک مسئولان دفاتر استانی نهاد رهبری در دانشگاه های کشور و مسئولان بسیج دانشجویی با حضور حجت‌الاسلام محمدیان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در این جلسه با بیان اینکه نقش دانشگاه در مقابله با کودتای نرم سال ۸۸ مهم بود، به اقدامات فتنه گران علیه نظام اشاره کرد و گفت: فعالان فتنه چه آگاهانه و چه ناآگاهانه نگاهشان به دانشگاه بود؛ فتنه گران و آشوب گران گمان می‌کردند دانشگاهیان با آنها هماهنگ هستند و طبق اسناد موجود امید فتنه گران به دانشگاه بود که در ۱۶ آذر برنامه ریزی کرده بودند که از دانشگاه به خیابان ها بریزند اما دیده شد که دانشگاه به مقابله با آنها پرداخت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد: باید فضای غبار آلود فتنه برای دانشجویان و دانشگاهیان تبیین شود.

حجت الاسلام محمدیان با اشاره به اقتدار ایران در منطقه افزود: اقتدار ایران مشخص شده است و ان‌شاءالله در کل دنیا هم مشخص خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه رهبر انقلاب با دیدن بسیجیان روی شان شکفته می‌شود، عنوان کرد: بخش اعظم فعالیت‌های دانشجویی در ۱۳ آبان و ۱۶ آذر امسال محصول فعالیت بسیج دانشجویی در دانشگاه‌ها بود که گزارش آن را خدمت مقام معظم رهبری ارائه دادیم.

لازم به ذکر است در این جلسه مسئولان بسیج دانشجویی کل کشور نظرات و ایده‌ها ی خود را در خصوص مسائل فرهنگی و سیاسی دانشگاه مطرح کردند. 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35218

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.