تاریخ ارسال : ۱۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

محکومیت چهارمیلیارد ریالی متخلفان مازندرانی در ماه رمضان

 مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از رسیدگی به یک هزار و ۷۰۶ فقره پرونده تخلف در ماه رمضان خبر داد و گفت که متخلفان به چهار میلیارد و ۵۴ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده اند.

به گزارش شلمچه نیوز، مهدی عباسی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عمده تخلفات را مربوط به صنف خواربار فروش ها با ۸۷ مورد عنوان کرد و افزود : نانوایان ، میوه و تره باری ها ، قنادان و قصابان هم به ترتیب در رده بعدی بودند.

وی بیشترین پرونده های تخلفاتی در ماه رمضان را مربوط به ارزاق مردم عنوان کرد و گفت : تعزیرات حکومتی مازندران در ماه میهمانی خدا با تشکیل شعب سیار در محل وقوع جرم ، به پرونده ها و تخلفات به سرعت رسیدگی می کرد.
عباسی درج نکردن قیمت را مهم ترین تخلف در ماه رمضان معرفی کرد و گفت ، گران فروشی ، امتناع از دادن فاکتور ، صادر نکردن فاکتور ، کم فروشی و تقلب هم از دیگر تخلفات در این ماه بود.
وی همچنین از رسیدگی به ۱۲۵ فقره پرونده قاچاق در ماه رمضان خبر داد و افزود : کالاهای سلامت محور ، میوه و تره بار ، لوازم خانگی و موتورسیکلت بیشترین کالاهایی بودند که پرونده قاچاق برای آنها تشکیل شد.
او ادامه داد : قاچاقچیان پس از رسیدگی پرونده از سوی تعزیرات حکومتی به یک میلیارد و ۲۸ میلیون ریال جزای نقدی به نفع دولت و ضبط کالا محکوم شدند.
بنابر امار های رسمی مازندران حدود سه میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و گفته می شود به ازای هر ۲۵ نفر جمعیت استان یک واحد مغازه وجوددارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20330

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.