تاریخ ارسال : ۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدرسه عالی فقه دارالهدی، دانش پژوه فقهی می پذیرد

مدرسه عالی فقهی دارالهدی، زیر نظر بنیاد علمی- فرهنگی هاد با اشراف «آیت الله محمد ناصری دولت آبادی» اداره می گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد هاد، «مدرسه عالی فقه دارالهدی»، که زیر نظر “بنیاد علمی- فرهنگی هاد” با اشراف «آیت الله محمد ناصری دولت آبادی» اداره می گردد، برای سال جدید تحصیلی، با هدف تسلط بر اصول و مبادی استنباط فقهی و رویکرد به فقه الاخلاق، پذیرای طلاب علاقه مند به مباحث فقهی حوزه های علمیه است.

اطلاعیه پذیرش

* برنامه های آموزشی، پژوهشی و پرورشی؛

گفتنی است که برنامه های آموزشی- پژوهشی و پرورشی این مرکز فقهی، دروس سطح و خارج، همراه با مشاوره و راهنمایی علمی؛ توجه به ایجاد فضای آموزش پژوهش محور؛ارائه دانش های تکمیلی مورد نیاز در اجتهاد؛توجه به فضای تربیتی و پرورشی؛توجه به تفسیر قرآن و انس با روایات و سفرهای معنوی، زیارتی، علمی و سیاحتی گروهی می باشد.

*ویژگی ها و مزایا؛

بهره مندی از استادان شایسته و ممتاز برای تدریس، مشاوره و راهنمایی علمی؛ حمایت علمی و نظارت بر روند تحصیلی طلاب؛ارائه مشاوره های فردی و گروهی علمی روشمند و مناسب برای هدایت علمی طلاب؛استفاده از کمک هزینه مناسب و امکانات آموزشی و رفاهی و برخورداری از کلیه مزایای تحصیلی حوزه علمیه قم نیز از ویژگی های تحصیلی در این مدرسه فقهی به شمار می آید.

* شرایط پذیرش؛

شرایط پذیرش در این مرکز فقهی اتمام پایه ششم حوزه علمیه، تعهد اخلاقی به اشتغال تحصیلی تمام وقت در مدرسه، تعهد اخلاقی و شرعی مبنی بر رعایت قوانین و مقررات آموزشی و انضباطی مدرسه، موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه علمی می باشد.

یادآور می شود که طلاب متقاضی ثبت نام تا ده اردیبهشت فرصت دارند که در سامانه رسمی این آزمون به نشانی www.azmoonf.ir ثبت نام کنند و یا این که به قم، خیابان شهدا صفاییه، مقابل کوچه ۲۱، مدرسه عالی فقه دارالهدی مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۷۸۳۸۹۷۵-۰۲۵ تماس حاصل نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14968

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.