تاریخ ارسال : ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدرسه منطقه محروم الله‌آباد کرمان کلنگ‌زنی شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیماز کرمان، آئین کلنگ‌زنی ساخت مدرسه در شهرک الله‌آباد شهر کرمان صبح امروز با حضور زاهدی رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی، رجائی مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمان و جمعی از مسئولان آموزش و پرورش استان و اهالی محل برگزار شد.

در این مراسم مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمان با اشاره به اینکه این مدرسه در ۱۲ کلاس و به زیربنای هزار و ۲۰۰ متر مربع احداث می‌شود اظهار‌داشت: ساخت مدرسه در منطقه محروم الله‌آباد شهر کرمان با اعتبارات بنیاد برکت انجام می‌شود.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به اینکه کار عمرانی در مناطق محروم لبخند شادی را بر لبان مردم طنین‌انداز می‌کند گفت: رضایت و خوشحالی مردم باعث رضایت خداوند است.

وی با اشاره به اینکه بنیاد برکت اعلام آمادگی خود را برای ساخت این مدرسه اعلام کرده و جای تقدیر دارد افزود: بنیاد برکت در بحث مدرسه‌سازی در استان کرمان در مناطق محروم کارهای خوبی را شروع کرده که جای تقدیر دارد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از تسنیم شهرک الله‌آباد کرمان در حاشیه شهر کرمان واقع شده که با توجه به خدمات سال‌های اخیر به این منطقه، اما مردم آن همچنان در محرومیت زندگی می‌کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70826

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.