تاریخ ارسال : ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدل دیدار روحانی با دانشجویان، مدل گزینشی بدون نقد و نظر است

 اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

محمد جواد حیدری، دبیر جامعه اسلامی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفتگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو در مورد ضیافت افطاری رئیس‌جمهور با دانشجویان گفت: متاسفانه شاهد بودیم که از اتحادیه‌های دانشجویی در این دیدار دعوت نشد و دولت بصورت گزینشی اقدام به دعوت دانشجویان کرد که باید مشخص شود این دانشجویان چه ویژگی‌هایی داشتند و از دفاتر کدام دانشگاه‌ها دعوت شدند.

 

حیدری افزود: مدل دیدار رئیس جمهور با دانشجویان یک دیدار فرمایشی با سخنرانی یکطرفه و بدون شنیدن مطالبات دانشجویی بود در واقع ما صرفا شاهد میتینگ رئیس جمهور با دانشجویان بودیم و این جلسه جز تکرار یکسری تعریف و تمجید‌ها از دولت و قول‌های بدون ضمانت رئیس جمهور هیچ خروجی دیگری نداشت.

 

این فعال دانشجویی تصریح کرد: مدل دیدار رئیس جمهور با دانشجویان، مدلی گزینشی بدون نقد و نظر به مشکلات در دستگاه‌های مختلف کشور بود؛ این در حالی است که در همین کشور ما شاهد جلسات چند ساعته نقد و نظر دانشجویان با رهبر معظم انقلاب هستیم و ایشان با صبوری صحبت نماینده‌های تشکل‌های دانشجویی می‌شنوند و یادداشت می‌کنند و سپس همه را پاسخ می‌دهند. در واقع این گونه جلسه برگزار کردن توسط رئیس جمهور توهین به شعور جامعه دانشجویی است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52979

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.