تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیران استان همدان موظف به احداث زمینه های اشتغال هستند

حاجی بابایی با اظهار اینکه سقوط داعش امریکا را شگفتی زده کرد چراکه امریکا برای خلق داعش سرمایه گذاری بسیاری کرده بود، اظهار کرد: امریکا و اسرائیل و عربستان با همه قدرت و شیطنت و مراجع خود به میدان آمده بودند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه آن وقت بعضی می اظهار کردند مبحث را با مذاکره حل می کنیم ولی پایداری با اندیشه بسیجی مبحث را اداره کرد، اظهار کرد: باخت داعش فرو ریختن همه هیمنه ایالات متحده و اسرائیل و عربستان بود.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اظهار اینکه با این حال مشکلاتی در کشور وجود دارد که از مقابله با ایالات متحده ارزشمند تر هست، اظهار کرد: امروز بزرگ ترین مشکل ما اشتغال هست و همه مدیران ضروری هست در کشور به دنبال احداث اشتغال باشند.

حاجی بابایی به روندی که به دنبال ناامید کردن مردم هست اشاره کرد و اظهار کرد: خدا انسانها را متمایز و با اختیار و عزم آفرید به طوری که آدم توان دارد خدمت بکند و یکی دیگر خیانت می کند ولی نباید خطا دو نفر مردم را دلسرد کند.

وی بابیان اینکه نباید اظهار کرد زیرا بعضی مبتلا فساد و خیانت شده اند پایه های انقلاب متزلزل شده هست، اظهار کرد: این نوع اشخاص همواره بوده اند که تعداد آنان زیاد اندک هست و بعضی با بزرگنمایی قصد دارند در مردم تزلزل و ناامیدی ایحاد کنند در دستاورد ضروری هست با توکل به خدا به تفکر خوب تر شدن وضعیت  کشور و آسایش مردم ایران بود.

وی به طرحهای دهاتی گنبد اشاره کرد و اظهار کرد:خانه عالم دهاتی گنبد مصوب شده و اجرا می شود و سالن ورزشی دهاتی گنبد سال آینده بازنمایی خواهد گردید.

نماینده مردم همدان درمجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هر کس در شهر و دهاتی شهرستان همدان، فامینن و قهاوند منزل ساخته ضروری هست انشعابات آن را دستگاه های مربوطه در نخستین مجال وصل کنند چراکه این قانون مجلس و ضروری الاجراست و هیچ دستاویز و توجیهی را نمی پذیریم.

حاجی بابایی اظهار کرد: وام برای احداث اشتغال بویژه در روستاها وجود دارد و همه دستگاهها ملزم به ساده سازی مقررات در احداث اشتغال می باشند و کوتاهی از هیچ دستگاه و مسئولی قابل توجیه نیست.
 
@


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76233

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.