تاریخ ارسال : ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیرصنعت فاضلاب بلغارستان از تصفیه خانه فاضلاب بابلسربازدید کرد

مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب آبفاشهری مازندران از بازدید مدیرصنعت فاضلاب بلغارستان از تصفیه خانه فاضلاب بابلسر به همراه تعدادی از اساتید دانشگاهی، شهردار ورئیس شورای اسلامی این شهر خبر داد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس دهقان هدف از این بازدید را تبادل دانش، تجربیات و اطلاعات در حوزه فاضلاب دانست و گفت: چگونگی استفاده از پساب و کمپوست حاصل از تصفیه خانه فاضلاب بابلسر در صنعت کشاورزی مورد توجه مدیر بلغاری بوده است.

وی، با اشاره به برخورداری ۱۰ درصد جمعیت استان مازندران از طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب افزود: تحریمهای چند سال اخیر خرید قطعات و تجهیزات تخصصی الکترومکانیکال مورد نیاز برای ارتقا و یا احداث تصفیه خانههای فاضلاب را محدود ساخته است.

مدیر دفتر بهره برداری از تاسیسات فاضلاب آبفاشهری مازندران، به استقبال مدیر بلغاری برای تبادل تجارب بین بهره برداران فاضلاب دو کشور اشاره و تصریح کرد: این امر به اجرای بهتر طرحهای فاضلاب منجر می شود.

jgdf

مدیر امور آب وفاضلاب شهری بابلسر نیز در حاشیه این دیدار گفت: مدول اول تصفیه خانه این شهر از سال ۸۸ با ظرفیت جمع آوری ۴هزار و ۸۶۰ متر مکعب فاضلاب در شبانه روز به بهره برداری رسید.

مهندس علی اکبر محمدی رئیسی با بیان اینکه در حال حاضر ۴هزار و ۴۷۰ انشعاب در این شهر نصب شد، افزود: ۴هزار و ۴۳۲ خانوار از مزایای طرح جمع آوری و تصفیه فاضلاب برخوردارند.

وی، میزان لوله گذاری فاضلاب در این شهر را ۱۰۰ کیلومتر دانست.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2093

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.