تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیرعامل آبفاشهری مازندران: از تحمل و همراهی مردم سپاسگزاریم

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: با تلاش کارکنان  توزیع برق و آبفاشهری استان، بخش اعظمی از چاه های تامین کننده آب شرب استان به ویژه آمل و نور وارد مدار شد و تا پایان امشب تمامی چاه ها فعال می شوند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری ضمن اعلام خبر بالا، افزود: در شهر آمل۲۱  حلقه چاه و ایستگاه های پمپاژ آب وارد مدار بهره برداری شد .

%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%d8%b9%d8%a7%d9%85%d9%84

وی ادامه داد: همکاران ما تلاش می کنند ۴  حلقه چاه باقی مانده نیز تا ساعاتی دیگر وارد مدار شوند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران ، با بیان اینکه درحال افزایش میزان ورودی آب به شبکه های آبرسانی هستیم، اظهار داشت: فشار شبکه  و ذخیره آبی نیز درحال افزایش است.

مهندس ذاکری تصریح کرد: با افزایش فشار شبکه، مشکل افت فشار نقاطی که با کمبود آب مواجه بودند نیز برطرف می شود.

وی، در خصوص وضعیت آب شرب شهرستان نور و چمستان گفت: در این شهرستان  نیز تا کنون ۷ حلقه چاه وارد مدار بهره برداری شد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با بیان اینکه تلاش می شود سایر چاه ها در سریع ترین زمان وارد مدار شود، افزود: سایر چاه ها نیز در این شهرستان به تدریج درحال فعال شدن هستند.

مهندس ذاکری، از بردباری و همیاری مردم فهیم در این مدت قدردانی کرد و بر جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی کنتور و لوله های آبرسانی از طریق عایق بندی تاسیسات تاکید کرد.

گفتنی است به دلیل کاهش شدید دمای هوا و بارش برف به ویژه در مناطق کوهستانی و سردسیر امکان ترکیدگی و یخ زدگی کنتور و لوله های آب وجود دارد بنابراین ضروری است مشترکین اقدامات پیشگیرانه را اعمال نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31281

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.