تاریخ ارسال : ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیرعامل بازداشت شده بانک دی منصوب دولت یازدهم است

رئیس بنیاد شهید در دولت سابق با بیان اینکه مدیر عامل بازداشت شده بانک دی منصوب شده در دولت یازدهم است،گفت:اگر مسئول تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در خصوص زمان و دوره تخلفات شفاف‌سازی نکند، مجبور به اطلاع رسانی در این زمینه خواهم شد.

به گزارش شلمچه نیوز، مسعود زریبافان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت سابق اظهار داشت: مدیر عامل بازداشت شده بانک دی، مدیرعامل منصوب در دولت یازدهم است و تخلفاتی که منجر به بازداشت ایشان شده ربطی به تحقیق و تفحص از بنیاد در دوره مدیریتی اینجانب در بنیاد ندارد.

وی افزود: در صورتی‌که مسئول محترم تحقیق و تفحص از بنیاد شهید در خصوص زمان و دوره تخلفات صورت گرفته در بانک دی و موسسات اقتصادی بنیاد شفاف سازی لازم را انجام ندهد، اینجانب مجبور خواهم شد علی‌رغم میل باطنی خودم در خصوص زمان و دوره تخلفات صورت گرفته اطلاع رسانی لازم را انجام دهم.

زریبافان در پایان تصریح کرد:اینجانب از همه رسانه‌هایی که با سوء استفاده از مصاحبه‌های مسئول تحقیق و تفحص از بنیاد شهید و بصورت ناجوانمردانه اینجانب و بنیاد شهید و امور ایثارگران را تخریب کرده‌اند به مراجع قضایی شکایت کرده‌ام و تا آخر برای اعاده حیثیت خودم و همکارانم خواهم ایستاد.

فارس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24546

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.