تاریخ ارسال : ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۲:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیرعامل با معاونان، مدیران امور و روسای ادارت وکارکنان آبفاشهری مازندران دیدار کرد

در سال جدید، مدیرعامل آبفاشهری مازندران با معاونان، مدیران امور و روسای ادارات و کارکنان ستادی این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل در این دیدار، ضمن قدردانی از زحمات مجموعه آبفاشهری در ارایه خدمات به شهروندان و مسافران، گفت: با توجه به ورود میلیونی مسافر و گردشگر به این استان، خدمات درخور و شایسته ای به مردم ولایتمدار و مسافران در حال ارایه می باشد.

bazdid

وی، با بیان اینکه مجموعه آبفاشهری درواقع کار سقائی را برعهده دارند، افزود: امیدواریم بتوانیم در این مسیر موفق باشیم.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به «اقتصادمقاومتی؛اقداموعمل» از سوی حضرتآیت‌اللهخامنه‌ایرهبرمعظمانقلاباسلامی، اظهار داشت: تلاش می کنیم  با برنامه ریزی در راستای اقتصاد مقاومتی، سیاستهای شرکت آب  وفاضلاب را اجرایی نماییم.

مهندس ذاکری، براستقرار دولت سبز و سازمان بدون کاغذ تاکید و تصریح کرد: در این راستا آبفاشهری مازندران ۲۲ خدمت ویژه مشترکین  را در پورتال شرکت تعریف و به مرحله اجرا در آورد.

وی، ضمن تاکید بر لزوم اجرای پروژه های تحقیقاتی و عملیاتی نمودن آن در بخشهای آب وفاضلاب افزود: با استفاده از طرحهای دانش بنیان و ارتباط مستمر با صنعت و سرمایه گذاری مشترک می توان در این زمینه موفق عمل نمود.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران در پایان سخنانش از تلاش کارکنان این شرکت در تامین و توزیع آب مورد نیاز مشترکین قدردانی کرد و گفت: در ایام نوروز تدابیر لازم برای این امر اندیشیده شد و تابستان پیش رو نیز تلاش می کنیم با کمترین چالش مواجه شویم.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13745

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.