تاریخ ارسال : ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری: انقلاب اسلامی ایران معادلات سیاسی استکبار جهانی را بر هم ریخت

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، پرسنل سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران در اقدامی فرهنگی با حضور در مزار شهدای انقلاب ، ضمن گرامیداشت این ایام فرخنده ، به مقام شامخ شهدا و آرمان انقلاب ادای احترام و با آنها تجدید بیعت کردند.

برپایه این گزارش سید کمال آقامیری مدیرعامل سازمان عمران در سخنانی با بیان اینکه ظهور انقلاب اسلامی ایران حاصل زحمتهای اولیای دین برای اجرای قوانین اسلام و برپایی حکومت عدل الهی بوده است ، اظهار داشت: اگر چه بسیاری سعی کرده‌اند این انقلاب را در ردیف سایر انقلابها و تحولات معمول دنیا بدانند اما در عمل نظرات آنان با واقعیتها فاصله زیادی دارد چرا که نیروی این انقلاب مردمی و اسلامی بدون هیچ‌گونه مرزبندی طبقاتی و گروهی بوده و ایدئولوژی آن اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله می‌باشد که سازش با نظامهای رایج دنیا ندارد و رهبری آن توسط یکی از مردان کم نظیر تاریخ حضرت امام خمینی (ره) با ویژگیهای خاص خود بوده و اینک با هدایت حضرت آیت الله العظمی سید علی خامنه ای (مد ظله العالی) رهبر معظم انقلاب ، ایران اسلامی با عزت و سربلندی در بین کشورهای جهان خود را مطرح کرده است.

مدیرعامل سازمان عمران با اشاره به اینکه پس از گذشت نزدیک به چهار دهه مقابله غرب با انقلاب، امروز تئوریسین‌ها و سیاستمداران اروپائی و آمریکائی بر ضرورت پذیرش واقعیت انقلاب و جایگاه جمهوری اسلامی در عرصه بین‌المللی تاکید می‌کنند، یادآور شد:  نهضتی که در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رسید، امروزه برای بسیاری از ملل جهان چراغ راه زندگی است.

این مسئول در سازمان عمران گفت: ایثارگری شهدا، جانبازان و آزادگان؛ کار مسوولین را در جهت احیای ارزش‌ها و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی بیشتر می‌شود.

آقامیری افزود : آنچه امروز از دستاوردهای هسته‌ای، پیشرفت‌های علمی، دستاوردهای سیاسی و اقتصادی نصیب کشور می‌شود ، همه مدیون رزمندگان و رمز بقای انقلاب اسلامی، وجود این افراد است. وی در پایان با تاکیدات بر اهمیت غیرقابل انکار دستاوردهای نظام ، خاطرنشان کرد: حفظ و حراست از انقلاب جزء واجبات می باشد و با وجود از خود گذشتگی امام و مردم، مسئولین با وظیفه شناسی باید برای حفظ و انسجام این نظام، بهترین خدمات و تلاش ها را به آنان ارائه دهند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10652

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.