تاریخ ارسال : ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر امور آبفاشهری بابل معرفی شد

در حکمی از سوی مدیر عامل آبفاشهری مازندران و با حضور مسوولان شهرستانی مدیرامور آب  وفاضلاب شهری بابل معرفی شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیرعامل شرکت در آیین معارفه مدیر امور بابل، با اشاره به کاهش بارندگی، افزایش جمعیت و الگوی نامناسب مصرف طی چند سال اخیر، گفت:  این عوامل کشور را با کمبود آب شرب مواجه نمود.

مهندس ذاکری، ادامه داد: زنگ خطر کاهش ذخایر منابع آب شرب در تمامی کشورها به صدا درآمد بنابراین دولتها سعی می کنند با تدابیر ویژه و برنامه ریزی اصولی و تاکید بر مدیریت مصرف مانع از اتمام ذخایر آبی شوند.

وی، با بیان اینکه در کشور ما نیز دستورالعملهای ویژه ای برای این امر اندیشیده شد، افزود: آبفاشهری مازندران با همکاری شرکتهای آبفاروستایی و آب منطقه ای استان و با اخذ مشاور، طرح جامع تامین آب مازندران را تهیه و به تایید شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور رسانده است.

مهندس ذاکری، صرفه جویی و استفاده مطلوب و بهینه از آب را مهمترین شیوه جلوگیری از افت ذخایر منابع آبی عنوان کرد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران در ادامه  به اجرای طرح فاضلاب در شهرهای ساری و بابل با استفاده از تسهیلات بانک جهانی اشاره و تصریح کرد: در ۵ شهر دیگر نیز طرح فاضلاب در حال اجراست که برای تکمیل آن از تسهیلات بانک توسعه اسلامی استفاده خواهد شد.

وی، در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه امور آبفاشهری بابل ۱۴۴ هزار و ۶۲۲ مشترک آب و ۱۰هزار ۶۰۰  مشترک در بخش فاضلاب را پوشش می دهد، گفت: احداث  ۲ کیلومتر خط انتقال آب و مخزن ۲هزار متر مکعبی در گلوگاه، مطالعات ارتقای ظرفیت تصفیه خانه بابل با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی، مطالعه و اجرای پکیج تصفیه آب از سد با ظرفیت ۲۰ لیتر در ثانیه و احداث خط انتقال به طول یکهزار متر در این امور در دست اقدام است.

فرماندار بابل نیز در این مراسم، با بیان اینکه مدیریت برای همیشه ماندنی نیست بلکه امانتی در دست مسوولان است، گفت: تلاش کنیم از این امانت برای خدت رسانی به مردم استفاده نماییم.

عباسپور، ادامه داد: همکاری و تعامل بین مدیران شهرستانی برای پیشبرد طرحها و عملکرد سازمانها و ارایه خدمات ضروری است که خوشبختانه این امر در شهرستان بابل مشهود است.

گفتنی است در پایان این مراسم، مهندس رضاعلی آملی به عنوان مدیر امور آبفاشهری بابل معرفی و از زحمات مهندس حمیدرضا خدابخش پور قدردانی شد.

۴۲۶۳۲۴۲۰۵_۱۷۰۴۰۷ ۴۲۶۳۳۱۱۳۳_۱۰۱۱۸۲


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29246

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.