تاریخ ارسال : ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر امور آبفاشهری بهشهر معرفی شد

با حضور مدیر عامل آبفاشهری مازندران ، حضرتحجتالاسلاموالمسلمینجباری امام جمعه ، بخشدار و اعضای شورای شهر و مدیران شهری، مدیر امور آبفاشهری بهشهر معرفی شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، در این مراسم مهندس ذاکری مدیرعامل شرکت، با بیان اینکه کیفیت و کمیت آب شرب منطقه شرق استان نیاز به ارتقا دارد، گفت: به همین دلیل طرح آب شیرین کن گلوگاه در حال اجراست.

_mg_0092

وی، ضمن تاکید بر کمبود آب در سطح کشور، افزود: مردم مازندران با مصرف ۳۸۰ لیتر آب در شبانه روز نسبت به میانگین کشوری از مصرف بالایی برخوردارند.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ضمن قدردانی از مردم استان به دلیل اعمال مدیریت مصرف ، اظهار داشت: با توجه به کاهش سطح ذخایر آبی ، سیاست شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور و وزارت نیرو استفاده از منابع آبی پایدارمی باشد به همین دلیل استفاده از آبهای سطحی همچون سدها در دستور کار قرار دارد.

وی، در بخش دیگری از سخنانش، با اشاره به اینکه تنها ۱۰ درصد مردم مازندران از طرحهای فاضلاب برخوردارند، افزود: پیش بینی شده در برنامه ششم توسعه، میزان برخورداری مردم از طرحهای فاضلاب به ۵۵ درصد برسد.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، بر اجرای طرح فاضلاب در استان مازندران تاکید و تصریح کرد: برای اجرای این طرح در شهرهای اولویت دار پیگیر دریافت ۱۵۰ میلیون یورو تسهیلات از بانک توسعه اسلامی هستیم.

مهندس ذاکری، از اتمام مطالعات فاضلاب شهرهای نکا، بهشهر و گلوگاه خبر داد و گفت: امیدواریم با حمایت مسوولان ملی و استانی و با تخصیص اعتبار لازم، عملیات اجرایی طرح فاضلاب در این شهرها از سال آینده اجرایی شود.

حضرتحجتالاسلاموالمسلمینجباری امام جمعه بهشهر نیز در این مراسم، با بیان اینکه تمام موجودات زنده به ارزش نعمت آب واقفند، اظهار داشت: آدمی به دلیل داشتن قدرت درک ، عقل و شعور بایدقدر این نعمت الهی را بیشتر بداند.

وی، با اشاره به اینکه آب نعمت خداوند استافزود: وظیفه انسان در برابر نعمت قدردانی از صاحب نعمت و استفاده بهینه و درست از آن  است.

امام جمعه بهشهر، به ارزش آب در دین اسلام  و اینکه آب مهریه حضرت زهرا (س) است، اشاره و تصریح کرد: همانطور که حضرت فاطمه الزهرا(س) دارای ارج و قرب فراوانی است، مهریه آن نیز باید ارزرشمند باشد  لذا  نباید آن را به سهولت از دست داد، بنابراین مدیریتمصرف و صرفه جویی درست از  آب  بر همگان واجب می باشد.

در پایان این مراسم، مهندس کمال الدین گودرزی به عنوان مدیر امور آبفاشهری بهشهر معرفی  واز زحمات مهندس علی مهدوی مدیر سابق این امور قدردانی شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24695

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.