تاریخ ارسال : ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه معرفی شد

 

با حضور مدیرعامل آب وفاضلاب شهری مازندران، فرماندار و مسوولان شهرستانی، مهندس محمدرضا اسماعیلی افرا به عنوان مدیرجدید امور آبفاشهریسوادکوه معرفی و از زحمات مهندس ابوطالب احمدی مدیر پیشین این امور قدردانی شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری مدیرعامل شرکت در این مراسم با اشاره به تنش کم آبی در سراسر دنیا به ویژه مناطق خشک و نیمه خشک، اظهار داشت: اگر در ۲۰سال گذشته گفته می شد کشور ایران و استان مازندران با کمبود منابع آبی مواجه است کمتر کسی این بحران را جدی تلقی می کرد ولی طی سالهای اخیر با توجه به کاهش میزان بارندگی ، افزایش جمعیت و کاهش سفره های آب زیرزمینی، همه به این باور رسیده اند که کشور با تنش کمبود آب مواجه است.

dfdsx

وی، با تاکید بر اصلاح الگو و اعمال مدیریت مصرف صحیح آب، گفت: چنانچه این دو امر از سوی مردم مهم تلقی نشود، سالهای نه چندان دور کمبود آب به یک مشکل جدی تبدیل می شود.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، ضمن اشاره به تدوین نقشه راه به منظور برخورداری از آبهای سطحی در تامین آب شرب افزود: برای این امر استان به ۹ مجتمع آبرسانی تقسیم شد.

مهندس ذاکری، ادامه داد: در بخش فاضلاب نیز میزان برخورداری مردم مازندران نسبت به میانگین کشور پایین است که انتظار می رود مسوولان استانی و نمایندگان مجلس برای سرعت بخشی به روند اجرای پروژه ها و نیز آغاز سایر پروژه های بخش فاضلاب در برنامه ششم توسعه ما را حمایت نمایند.

وی، با بیان اینکه شرکت آبفاشهری مازندران برای تسریع در اجرای پروژه ها  به اعتبارات ملی اکتفا ننموده ، گفت: برای این منظور از تسهیلات بانک جهانی و فاینانسهای داخلی نیز استفاده نمودیم و در حال پیگیری اخذ تسهیلات از بانک توسعه اسلامی نیز می باشیم.

عبدالجواد توحیدی فرماندار سوادکوه نیز در سخنانی، مجموعه کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران را زنجیره متصل و واحد دانست و تصریح کرد: دولت تدبیر و امید، با همراهی و تعامل مردم، ثبات و آرامش، نشاط اجتماعی و امنیت را در کشور برقرار نموده  و سطح تحصیلات و آگاهی مردم نیز در بخشهای مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی افزایش یافته است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=22346

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.