تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر امور آبفاشهری محمودآباد معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل آبفاشهری مازندران، فرماندار و مسوولان شهرستانی ، مهندس عبدالهاشم رضاپور به عنوان مدیر امور آب وفاضلاب شهری محمودآباد معرفی  و از زحمات مهندس رضاعلی آملی مدیر پیشین این امور قدردانی شد.

۴۲۵۸۰۶۶۸۲_۳۵۹۶۲

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری مدیرعامل شرکت، در این مراسم ضمن اشاره به کاهش ذخایر آبی کشور گفت: برای رفع تامین آب شرب مشترکین، مازندران به ۹ زون و مجتمع آبرسانی تقسیم شد.

وی، بر لزوم اجرای طرحهای فاضلاب در این استان اشاره و تصریح کرد:  در حال حاضر ۱۰ درصد از مشترکین مازندران از مزایای طرحهای فاضلاب برخوردار می باشند که این میزان نسبت به میانگین کشوری  بسیار پایین است.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران از مردم شهرهایی که طرحهای فاضلاب در آن اجرایی شده دعوت کرد با نصب و جاری سازی انشعاب فاضلاب مجموعه آبفا را یاری رسانند.

مهندس ذاکری، در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ۱۴هزار و ۳۵۲ مشترک تحت پوشش امور آبفاشهری محمودآباد قرار دارند گفت: در این شهر تا کنون ۱۷۵ کیلومتر شبکه آبرسانی و۲۰ کیلومتر خط انتقال آباحداث شد.

وی، ۴هزار و ۶۰۰ متر توسعه شبکه و ۲۵۰ متر لوله گذاری فاضلاب را از اقدامات صورت گرفته در این امور طی ۷ ماهه امسال عنوان و تصریح کرد: اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی به طول ۲هزار و ۷۵ متر ، تامین آب شرب شهر محمودآباد شامل تهیه و نصب سیستم حذف آهن به ظرفیت ۵۰ لیتر در ثانیه،اجرای مطالعات طرحهای آبرسانیو فاضلاب در محمودآباد و سرخرود ، اخذ تسهیلات از بانک توسعه اسلامی برای احداث تصفیه خانه، خط انتقال، ایستگاه پمپاژ فاضلاب و اصلاح کیفیت آب شرب شهر سرخرود از طریق نصب دستگاه آب شیرین کن از جمله طرحهای در دست اقدام در این امور می باشد.

فرماندار محمودآباد نیز طی سخنانی مدیریت را امانت و فرصتی مغتنم برای خدمت رسانی دانست و گفت: مدیران از فرصت خدمت رسانی خوب استفاده کنند.

یوسف پور ، با تاکید بر اینکه محدودیتهای مالی و زمانی نباید مدیران را از اهداف اصلی خود دور سازد، ادامه داد:  مدیران باید تلاش کنند در دورانی که تحولات سریع و روبه رشد است عقب نمانند و همگام با کشورهای توسعه یافته به سمت جلو گام بردارند.

وی، بر تکریم ارباب رجوع از سوی مدیران و مجموعهمدیریت آنان تاکید و تصریح کرد: مردم بازوان مدیران محسوب می شوند.

فرماندار محمودآباد در پایان از زحمات کارکنان آب وفاضلاب شهری در طوفان اخیر قدردانی کرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29091

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.