تاریخ ارسال : ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر امور آب وفاضلاب شهری عباس آباد معرفی شد

با حضور مدیرعامل آب وفاضلاب شهری مازندران، فرماندار عباس آباد و جمعی از مسئولان شهرستانی، مدیر امور آبفاشهری عباس آباد معرفی شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیرعامل شرکت در این مراسم با اشاره به لزوم رواج فرهنگ مدیریت مصرف آب در جامعه گفت: طی ۲۰ سال گذشته به دلیل وجود منابع آبی فراوان از جمله بارش و نزولات جوی،مدیریت مصرف مورد بی توجهی قرار گرفت اما در حال حاضر با توجه به کاهش میزان بارندگی ها و افزایش جمعیت، کمبود آب در تمامی کشورها نمود یافته و افراد مدیریت مصرف را در پیش گرفتند.

todi

مهندس ذبیح الله ذاکری  با تاکید بر اینکه آب امانتی است که باید به آیندگان سپرده شود، افزود: با توجه به مسئله کمبود آب در دنیا، تمامی کشورها با ترویج فرهنگ مدیریت مصرف، سعی در برون رفت از این چالش دارند لذا ما نیز باید تلاش کنیم با صرفه جویی بهینه و مصرف صحیح بحران کم آبی ویا بی آبی را پشت سر بگذاریم.

وی، در ادامه سخنانش به پروژه های آبرسانی  وفاضلاب در استان اشاره و تصریح کرد: با توجه به محدویت منابع مالی تلاش می کنیم این پروژه ها را اجرایی نماییم.

مهندس ذاکری، از پیش بینی ۶۳٫۵ میلیارد تومان اعتبار ملی و ۳۵ میلیارد تومان اعتبار استانیبه بخش  آب و فاضلاب مازندران در سال ۹۵ خبر داد.

فرماندار عباس آباد نیز در این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات مجموعه آب و فاضلاب شهری در تامین آب مورد نیاز مشترکین، گفت: تامین و توزیع آب در واقع امر سقائی محسوب می شود.

سیدابراهیمهاشمی با اشاره به محدودیت منابع مالی در کشور، افزود: با منابع مالی محدود خدمت رسانی به مردم امری دشوار است اما تلاش می شود بهترین خدمات به شهروندان ارایه شود.

درپایان این مراسم مهندس مهرداد مقدس خو به عنوانمدیر امور آبفاشهری عباس آباد معرفی و از زحماتمهندس توکلمودب مدیر پیشین این امور قدردانی شد.

گفتنی است مهندس مقدس خو پیش از این رئیس اداره بهره برداری تنکابن وجانشین مدیر امور آبفااین شهرستان بوده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18680

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.