تاریخ ارسال : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر بیمارستان روحانی بابل: طرح تحول نظام سلامت موجب رضایتمندی مردم خواهد بود

محسن قائمی گفت: عمده برنامه تحول نظام سلامت ، رضایتمندی مردم خواهد بود که با افزایش رضایتمندی مردم به خصوص کم شدن هزینه های درمان باعث شد آمار مراجعه کننده به بیمارستان افزایش یابد.

IMG_0710

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی بابل، مدیر این بیمارستان افزود : قبل از اجرای طرح تحول سلامت بیماران برای تامین نیازهای درمانی و دارویی خود به خارج از بیمارستان ارجاع می شدند که با اجرای این طرح تقریبا تمامی نیازهای دارویی و تجهیزات پزشکی بیماران در داخل بیمارستان مرتفع می شود وکمیته اجرایی طرح تحول سلامت ارائه کلیه خدمات تشخیصی و درمانی به بیماران را بر اساس دستورالعمل طرح تحول سلامت پیگیری می نماید.

وی خاطر نشان کرد: ترویج زایمان طبیعی ، در بیمارستان آیت الله روحانی نتایج قابل قبولی حاصل شده است و در این زمینه بیمار هیچ گونه هزینه را پرداخت نخواهد نمود .

قائمی به گوشه ای از فعالیتهای انجام شده اشاره کرد: -رایگان شدن زایمان طبیعی -نصب بنرهای تبلیغاتی زایمان فیزیولوژیک و زایمان بدون درد – فرهنگ سازی ترویج زایمان طبیعی و کاهش سزارین با نصب بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر و توزیع کارتهای اطلاع رسانی – برگزاری جلسه های توجیهی در خصوص رعایت دستور العمل طرح تحول سلامت – نظر خواهی از بیماران جهت بالا بردن کیفیت و تنوع غذای بیماران – تهیه کلیه لوازم مصرفی پزشکی برای بیماران جهت انجام عمل جراحی .

ایشان در پایان ضمن تقدیر وتشکر از ریاست محترم دانشگاه ابراز امید واری نمود با همت وتلاش جهادی هرچه بهتر مزایای این طرح به کام مردم شریف شیرین آید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20082

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.