تاریخ ارسال : ۳۰ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۳۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مدیر کارکشته ساروی عضو هیات مدیره صنایع چوب و کاغذ مازندران شد

 

به گزارش شلمچه نیوز، مهندس جواد طالبی یکی از مدیران شاخص و کارکشته ساروی به عنوان نماینده صندوق بازنشستگی و عضو عضو هیات مدیره صنایع چوب و کاغذ مازندران انتخاب شد.

 

در سوابق اجرایی و مدیریتی طالبی مسئولیت صدور پروانه شهرداری، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری و شهردار منطقه ۱ ساری دیده می شود و وی یکی از کارآمدترین و شایسته ترین مدیران مرکز مازندران است که توانست به این عنوان انتخاب شود و بی شک در این انتخاب، باید شایستگی وی را ملاک اصلی دانست.

 

این گزارش حاکیست مهندس طالبی در دوران مسئولیت های خود منشأ اقدامات ارزنده ای برای سازندگی شهر ساری در حوزه های مختلف اجرایی و مدیریتی بوده و مردم ساری و افکار عمومی همواره از وی به نیکی یاد می کنند.

 

قابل توجه است با توجه به لیاقت و توانمندی بالای مدیریتی که در این مدیر طراز اول مازندرانی سراغ داریم بی شک با نکته نظرات و تصمیمات وی در غالب هیئت مدیره، صنایع چوب و کاغذ استان می تواند به روزهای متعالی و موفق خود امیدوار باشد.

 

شلمچه نیوز برای مهندس طالبی در این مسئولیت آرزوی توفیق دارد و بی شک ایفای مسئولیت مدیرانی همچون وی در مناصب مختلف می تواند ضمن اجرای منشور شایسته سالاری، به کارآمدی دستگاههای اجرایی و اداری کمک شایانی نماید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84012

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.