تاریخ ارسال : ۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مراجعه بیش از بیش از ۷۶ هزار نفر در ۳ ماهه نخست سال ۹۶ به بیمارستان روحانی بابل

محسن قائمی مدیر بیمارستان روحانی بابل، از مراجعه بیش از ۷۶ هزار نفر در ۳ ماهه نخست سال ۹۶ به این بیمارستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل ، آقای قائمی گفت: بیش از ۷۶ هزار نفر در ۳ ماهه نخست سال ۹۶ به این بیمارستان مراجعه کردند که نشانه وسعت خدمات ارائه شده به مردم عزیز بابل و استانهای شمالی کشور می باشد.
وی با اشاره اینکه بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) یکی از بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی بابل است ، اضافه کرد: در سه ماهه سال جاری تاکنون تعداد  ۱۰ هزار و ۳۰۰ بیماران پذیرش شده اند و ۵۷۱ نوزاد در این مرکز بدنیا آمدند و همچنین تعداد ۳۹هزار و ۲۵۲ نفر به واحدهای پاراکلینیکی  مراجعه داشتند.
مدیر بزرگترین بیمارستان شمال کشور گفت: تعداد مراجعان بیماران به اسکرین اورژانس در سال جاری را ۱۸ هزار و هشتصد نفر عنوان کرد و یادآور شد: تعداد جراحی‌های انجام‌گرفته در این بیمارستان در ماه های فروردین ،اردیبهشت و خرداد ، ۲ هزار و ۲۵۰ مورد بوده است.
وی متوسط درصد اشغال تخت‌های بیمارستانی را ۸۰ درصد عنوان کرد و افزود: تعداد ۳۱ هزار نفر در درمانگاه های این مرکز توسط پزشکان فوق تخصص و متخصص مورد معاینه قرار گرفتند.
آقای با اشاره به وجود بخش آنژیوگرافی گفت: تعداد یک هزار و ۳۶۰ نفر ، مورد آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی قرار گرفتند.
این مسئول به خدمات طرح تحول نظام سلامت اشاره کرد و بیان داشت : کاهش هزینه ها و ارائه باکیفیت خدمات به مراجعین در این طرح موجب رضایتمندی بیشتر مردم عزیز شده است.
وی افزود: این بیمارستان دارای ۱۲ بخش بستری، ۱۶ اتاق عمل، ۵۱۱ تخت مصوب با بخش‌های ویژه شامل ۱۶ تخت ICU داخلی، هشت تخت ICU جراحی ، هشت تخت  CCU ،NICU با ۱۶ تخت، ۱۰ تخت ICU جراحی قلب، دو اتاق عمل جراحی قلب و بخش فوق تخصصی قلب اطفال شامل تخت‌های CCU و بستری به همراه پاراکلینگ‌های مجهز شامل اندوسکوپی، فیزیوتراپی، آزمایشگاه، رادیولوژی، پاتولوژی، MRI، سی‌تی اسکن و درمانگاه‌های تخصصی و فوق تخصصی است.
مدیر بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل  با بیان اینکه بیمارستان دارای بخش آنژیوگرافی و جراحی قلب باز با دو اتاق عمل اختصاصی و بخش فوق تخصصی قلب اطفال است، تصریح کرد: جراحیهای منحصر به فرد قلبی و پذیرش بیماران قلب اطفال از استان‌های مجاور و ارائه خدمت در این زمینه سبب افتخار استان مازندران است.
وی در پایان از زحمات و پیگیری های دکتر ربیعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل و دکتر صادقی رئیس بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) تقدیر و تشکر کرد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=56391

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.