تاریخ ارسال : ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مراسم‌ تشییع‌پیکر‌فرمانده‌اطلاعات‌سپاه‌بوشهر

مراسم تشییع پیکر فرمانده اطلاعات سپاه استان بوشهر با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان استانی و شهرستانی در شهر دیر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور و نماینده مجلس خبرگان رهبری عصر شنبه در این مراسم گفت: اجتماع بزرگ شما در مراسم تشیع فرمانده اطلاعات سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر نشان‌دهنده عشق و دلدادگی شما به یکی از فرزندان برومند ایران اسلامی و این خطه است.

مراسم‌ تشییع‌پیکر‌فرمانده‌اطلاعات‌سپاه‌بوشهر

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهر با بیان اینکه خداباوری و ایمان این فرزند سپاه باعث حضور چشم‌گیر مردم ولایی در این مراسم شده است، اظهار داشت: ایثارگران در طول تاریخ آنچه در توان داشته‌اند را برای خدا و خدمت به دین خدا در طبق اخلاص گذاشتند.

وی با بیان اینکه معیار خدا باوری، ایمان تقوا، پاکی، اخلاص و دلداگی به خدای متعال، مرحوم فخرایی باعث شده بود محبش در دل‌ها جاری شود، گفت: این فرزند برومند شهرستان دیر فردی با اخلاص و دلسوز بود و در همه صحنه های انقلاب حضور داشت.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه فرمانده اطلاعات سپاه امام صادق (ع) استان هر کجا مسئولیتی را می پذیرفت خوب می‌درخشید، گفت: ایشان در سخت‌ترین شرایط با تمام وجود و با ایمان، دلسوزی و اخلاص خود در همه صحنه‌ها حضوری فعال داشت.

مراسم‌ تشییع‌پیکر‌فرمانده‌اطلاعات‌سپاه‌بوشهر

آیت الله حسینی بوشهری گفت: این فرزند سپاه، یک انسان معمولی نبود بلکه ایشان یک فرشته بود که تمام وجودش مملو از پاکی و اخلاص به خدا بود که از میان ما رفت.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری اضاف کرد: بر پدر و مادری که چنین فرزند برومندی را که در خط رهبری و امام، رشد و به جامعه اسلامی تحویل داده‌اند باید آفرین گفت.

مراسم‌ تشییع‌پیکر‌فرمانده‌اطلاعات‌سپاه‌بوشهر

آیت الله حسینی بوشهری گفت: وقتی انسان می‌بیند مرحوم فخرایی در مسیر انقلاب و در راه دین، تقوا و فضیلت دعوت حق را لبیک گفته است احساس آرامش می کند.

مدیر حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه حضور شما در پای صندوق‌های رای، یک کار حماسی و به خاطر امام و انقلاب بود افزود: امروز این حضور با شکوه شما در مراسم تشیع این فرزند برومند دیر به‌خاطر امام و رهبری عزیز و انقلاب اسلامی است و ایشان فرزند رشید امام خامنه‌ای بود.

مراسم‌ تشییع‌پیکر‌فرمانده‌اطلاعات‌سپاه‌بوشهر

مرحوم حسن فخرایی فرمانده سابق سپاه دیر و فرمانده اطلاعات سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر روز پنجشنبه گذشته بر اثر عارضه قلبی دار فانی را وداع گفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12243

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.