تاریخ ارسال : ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مراسم سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) در حسینیه تویه درواری های ساری برگزار شد +نصاویر

مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در حسینیه رضوی تویه درواری های خیابان ملت شهرستان ساری با مداحی محمد رستمیان و اندرخورا و سخنرانی حجت الاسلام عبدالله نژاد و علیجان شمشمیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری برگزار شد .

۰۲

شلمچه نیوز از ساری- سید مهدی پیروان؛ برپایه این گزارش در ابتدای این مراسم شعبان وفایی نژاد به نمایندگی از جامعه تویه درواری ها و پایگاه مقاومت شهید چمران ساری طی سخنانی خطاب به رئیس شورای شهر اظهار داشت : جامعه تویه درواری ها همواره مدافع ارزش های دینی / اخلاقی و انقلابی بوده و سوابق درخشانی در برگزاری مراسم ملی و مذهبی دارند . وفایی نژاد با اشاره به ۸۰ شهید انقلاب اسلامی از خطه زیبای تویه دروار ، از زحمات شمشمیربند در طول ۸ سال دفاع مقدس و همچنین حمایت حضرت آیت الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در مازندران از جامعه تویه درواری ها قدردانی کرد .

۲۱

این گزارش حاکیست علیجان شمشمیربند رئیس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه تویه درواری ها مایه افتخار استان های مازندران و سمنان هستند ، از آنها به عنوان انسان هایی موفق و وفادار به اهل بیت یاد کرد و گفت : تویه درواری ها در جنگ و جهاد و دفاع از انقلاب اسلامی کارنامه ای قابل تحسین از خود برجای گذاشتند که این مسئله بر هیچ کس پوشیده نیست .۲۲

شمشیربند یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس کشورمان افزود : جامعه تویه درواری ها همواره در همه انتخابات شهرستان ساری تصمیم ساز وتصمیم گیر بوده / هستند و خواهند بود . وی افزود : بنده نیز هنگامیکه فرماندهی سپاه سمنان را بر عهده داشتم در ساری همواره شاهد وفاداری تویه درواری ها به اهل بیت بوده ام . شایان ذکر است علاوه بر استقبال جالب توجه مردم و جامعه تویه درواری از این مراسم ، یاد شهدای خیابان ملت / شهدای تویه دروار و شهدای پایگاه مقاومت شهید چمران خیابان ملت ساری گرامی داشته شد.

۱۹

۱۸

۱۶

۱۵

۱۴

۱۳

۱۲

۱۰

۰۵

۰۶

۰۹

۰۱

۰۶

۰۴

۰۳

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13064

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.